„Thunder“ neatsilaikė prieš be D. Lillardo likusią „Trail Blazers“, o Los Andžele susigrūmė vieni perspektyviausių įžaidėjų (VIDEO, REZULTATAI)

Portlando „Trail Blazers“ ekipa nematė jokių problemų žaisdama be Damiano Lillardo ir 117:106 susitvarkė su Oklahomos „Thunder“ komanda.

„Trail Blazers“ ekipai tai buvo ketvirtoji pergalė per paskutines penkias rungtynes.
C.J. McCollumo vedama ekipa taip žaidžia nepaisant to, kad didžiąją dalį rungtynių praleido Damianas Lillardas. Gynėjas dėl patemptos blauzdos iš paskutinių 9 rungtynių aikštėje pasirodė tik dvejose.

Tuo metu „Thunder“ ekipai tai yra itin sudėtingas metas. Jie pralaimėjo ketvirtą kartą per 6 susitikimus, o trys iš šių pralaimėjimų buvo patirti namuose. Su šia pergale „Trail Blazers“ pakilo į penktąją vietą ir viena pozicija žemiau nustūmė „Thunder“.

Oklahomos ekipoje Russellas Westbrookas (12 rez. perd., 9 atk. kam.) ir Paulas George‘as pelnė po 22 taškus, Carmelo Anthony pridėjo 19, Stevenas Adamsas 16, Raymondas Feltonas 13.

„Trail Blazers“ ekipoje išsiskyrė C.J. McCollumas su 27 taškais, Shabazzas Napieras pridėjo 21, Jusufas Nurkičius 20, Al-Farouqas Aminu ir Patas Connaughtonas po 10.

Tuo metu Los Andžele susitiko vietos „Lakers“ ir Sakramento „Kings“, kuri negalėjo pasipriešinti aikštės šeimininkams ir 86:99 patyrė pralaimėjimą.

Šiose rungtynėse įvyko itin įdomi mikro dvikova. Aikštėje susigrūmė antruoju ir penktuoju šių metų NBA naujokų biržos šaukimais pasirinkti įžaidėjai: „Lakers“ Lonzo Ballas“ ir „Kings“ De‘Aaronas Doxas.

Nors dar prieš sezoną buvo spėjama, kad D. Foxas gali tapti metų naujoku, geresnis L. Ballo žaidimas sezono metu pasireiškė ir šiose rungtynėse.

D. Foxas per 32 minutes pelnė 15 taškų (3/11 dvit., 3/5 trit., 0/1 baud.), atkovojo vieną ir perėmė 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą triskart suklydo, o jam būnant aikštėje „Kings“ pelnė 26 taškais mažiau negu varžovai.

L. Ballas per 37 minutes pelnė tik 5 taškus (1/3 dvit., 1/7 trit.), tačiau atkovojo 11 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, blokavo metimą, kartą suklydo, o jam esant aikštėje „Lakers“ pelnė 33 taškais daugiau negu varžovai.

Nors „Kings“ rungtynes pradėjo katastrofiškai ir po 6 minučių atsiliko 6:24, trečiajame kėlinyje jie jau pirmavo 61:54. Tačiau tai ilgai nesitęsė, o „Lakers“ pabėgo ir iškovojo užtikrintą pergalę.

„Kings“ gretose rezultatyviausias buvo Bogdanas Bogdanovičius su 19 taškų, D. Foxas pridėjo 15, Buddy Hieldas 13.

„Lakers“ ekipoje 22 taškus pelnė Julius Randle‘as (14 atk. kam.), 18 pridėjo Brookas Lopezas (5/8 trit.), Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as pelnė 16, Brandonas ingramas 15, Larry Nance‘as pridjėo 10 (8 atk. kam.).

Orlando „Magic“ 99:114 Dalaso „Mavericks“