„Thunder“ įveikė „Rockets“, „Pelicans“ susitvarkė su „Warriors“

Oklahomos „Thunder“ ekipa ir toliau daro viską, kad būtų atkrintamosiose. Šį kartą „Thunder“ 108:102 įveikė „Rockets“, kuri turi geriausią pergalių ir pralaimėjimų santykį visoje lygoje.

Visos rungtynės vyko taškas į tašką ir tik antrajame kėlinyje „Thunder“ bandė pabėgti kai įgijo 11 taškų pranašumą – 53:42.

Vis dėlto „Rockets“ iškart atsakė spurtu 13:3 ir iš OKC persvaros nieko neliko.

Tiesa, „Thunder“ surengė dar vieną spurtą ir jis buvo lemiamas. Likus žaisti 7 minutes „Rockets“ ekipa pirmavo 92:91. Tačiau per kiek daugiau negu 3 minutes „Thunder“ surengė spurtą 11:0 ir įgijo 10 taškų persvarą.

Nors „Rockets“ sugebėjo sumažinti atsilikimą, intrigos atkurti nebepavyko.
„Thunder“ ekipą į pergalę vedė Paulas George‘as ir Russellas Westbrookas (9/25 dvit., 10 rez. perd.), kurie pelnė po 24 taškus, Carmelo Anthony pridėjo 22, Stevenas Adamsas (8 atk. kam.) ir Jerami Grantas pridėjo po 12.

„Rockets“ ekipoje Jamesas Hardenas pelnė 26 taškus (9 rez. perd.), Chrisas Paulas pelnė 17 (9 rez. perd.) P.J. Tuckerio sąskaitoje 16 (10 atk. kam., 4/6 trit.), o Geraldo Greeno 14.

Tuo metu Naujojo Orleano „Pelicans“ taip pat daro viską, kad jiems sezonas neužsibaigtų po dviejų rungtynių. „Pelicans“ 126:120 susitvarkė su „Golden State Warriors“.

„Warriors“ ekipai tai buvo antras iš eilės pralaimėjimas namuose. „Warriors“ ekipos neišgelbėjo ir nesulaikomai žaidęs Kevinas Durantas kuris pelnė 41 tašką.

46-ąją pergalę iškovojusi „Pelicans“ ir toliau žengia koja kojon su „Thunder“ ir San Antonijaus „Spurs“. Šios ekipos turi tiek pat pergalių ir pralaimėjimų. Jutos „Jazz“ turi vienu pralaimėjimų mažiau, o Minesotos „Timberwolves ir Denverio „Nuggets“ viena pergale mažiau.

„Warriors“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Kevinas Durnantas pelnęs 41 tašką (10 atk. kam.), Quinnas Cookas pridėjo 21, Klay Thompsonas 18, Draymondas Greenas (10 atk. kam., 9 rez. perd.) ir Kevonas Looney po 10.

„Pelicans“ ekipoje Anthony Davisas pelnė 34 taškus (12 atk. kam.), Nikola Mirotičius pridėjo 28, Jrue Holiday 25, E‘Twaunas Moore‘as 15, o Rajonas Rondo 12 (17 rez. perd.).