Tarp geriausių Eurolygos snaiperių: A. Milaknis ir K. Pangosas

Kauno „Žalgirio“ klubas turi du tarp geriausių Eurolygos snaiperių patenkančius žaidėjus: Keviną Pangosą bei Artūrą Milaknį.

Artėjant reguliaraus Eurolygos sezono finišui, abu žalgiriečiai figūruoja tarp geriausių lygos tritaškininkų. Pagal įmestus tolimus metimus A. Milaknis (63) yra trečias, o K. Pangosas (62) – ketvirtas, o skaičiuojant tik bent 40 tritaškių pataikiusių žaidėjų pasirodymus, pagal taiklumą K. Pangosas (47,7%) ir vėl yra ketvirtas, o A. Milaknis (47%) – penktas.

Beje, A. Milaknis taip pat yra ir labiausiai nuo tritaškių priklausomas žaidėjas: tolimais metimais jis įmetė daugiau 80,2% visų savo pelnytų taškų.

Daugiausiai tritaškių šiame Eurolygos sezone pataikė „Chimki“ žvaigždė Aleksejus Švedas – 84. Visgi rusas už artimiausius varžovus yra išmetęs net šimtu daugiau tritaškių ir pagal taiklumą jis žengia paskutinis (31,7%). Taikliausiai Eurolygoje iš toli atakuoja CSKA lyderis Nando De Colo, kuris pataikė 51,6% tolimų metimų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts