T. Thompsonas savo neištikimybę teisino nerašytomis NBA taisyklėmis

Su garsiosios Kardashianų šeimos atstove Khloe draugaujantis „Cavaliers“ puolėjas Tristanas Thompsonas pateikė neįtikėtiną pasiteisinimą po to, kai jis buvo pagautas būnantis neištikimas savo draugei.

206 cm. ūgio puolėjas pareiškė, jog jis su kitomis moterimis buvo dėl nerašytų NBA taisyklių, kurios amerikiečių sukėlė spaudimo neištikimybei.

„Tristanas paaiškino Khloe, jog visada atsiranda merginų, kurios jam siūlosi, o jis jautė spaudimą jų neatsisakyti dėl nerašytų NBA taisyklių. Žaidėjo teigimu, nerašytos taisyklės esmė yra tai, jog išvykose žaidėjai santykiauja su savo gerbėjomis“, – situaciją paaiškino šaltinis.

Skandalai už aikštės ribų įtakoja ir T. Thompsono pasirodymus aikštėje – šis sezonas buvo pats prasčiausias amerikiečio karjeroje. Savo vertės jam nesisekė įrodyti ir pastaruoju metu – per paskutinius tris mačus atkrintamosiose varžybose jis vidutiniškai rinko vos po 2,3 taško ir tiek pat atkovotų kamuolių per susitikimą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts