„Nevėžis“ FIBA Europa taurės antrąjį etapą pradėjo pergale po pratęsimo (VIDEO)

Šiandien FIBA Europos taurės antrąjį ratą sėkmingai pradėjo Kėdainių „Nevėžio“ klubas.

Pirmose rungtynėse kėdainiečiai trečiadienį po pratęsimo 90:87 įveikė „Alba Fehervar“ klubą.

Kėdainių klubo gretose dėl laiku nesutvarkytos žaidėjo registracijos dar nežaidė vienas perspektyviausių šalies krepšininkų – Tadas Sedekerskis.

Sėmingai mačą pradėjęs „Nevėžis“ jau po pirmojo kėlinio turėjo trylikos taškų pranašumą (27:14), tačiau varžovai sugebėjo sugrįžti į rungtynes ir ekipoms teko žaisti papildomas penkias minutes.

Pratęsimo metu pajėgesni buvo šeimininkai, kurie išplėšė pergalę trijų taškų skirtumu ir sėkmingai pradėjo antrąjį FIBA Europos taurės etapą.