T. Dimšos vedama „Juventus“ ekipa sutriuškino bedantį „Nevėžį“

lkl.lt

Tomas Dimša sužaidė geriausias sezono rungtynes, o jo vedama Utenos „Juventus“ komanda (14-18) iškovojo užtikrintą pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Žydrūno Urbono auklėtiniai svečiuose 87:55 (21:14, 23:19, 19:9, 24:13) įrodė pranašumą prieš Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus (5-27).

Nugalėtojus į priekį vedęs T. Dimša per 23 minutes pelnė 23 taškus, atkovojo 7 kamuolius bei surinko 29 naudingumo balus. 12 taškų pridėjo Kenny Gainesas.

Pralaimėtojų gretose žibėjo Martinas Junakovičius. Sezono rungtynes žaidęs kroatas pelnė pirmuosius 12 savo komandos taškų, o mačą baigė sąskaitoje turėdamas 20 taškų ir 19 naudingumo balų.

„Nevėžis“ stokojo kitų gynėjų indėlio. Iki trečiojo kėlinio vidurio Zaidas Hearstas, Martynas Varnas, Gintautas Matulis, Haroldas Saprykinas ir Adionte Parkeris nebuvo pelnę nė taško.

Pastarajam amerikiečiui rungtynės susiklostė itin nesėkmingai. Per 10 minučių jis prametė visus 7 savo metimus, prarado 3 kamuolius bei surinko net -13 naudingumo balų.

Kėdainių klubas vėl nerado laimės atakuodamas iš toli. Tikslą pasiekė viso labo 1 tritaškis iš 24 (4 proc. taikl.). D. Dimavičiaus auklėtiniai iš žaidimo pataikė 20 metimų iš 66 (30 proc. taikl.).

Pirmojo kėlinio pabaigoje iniciatyvą perėmę uteniškiai bėgti į priekį pradėjo iškart po pertraukos. Laimėję atkarpą 18:2, svečiai nutolo 52:33.

Paskutinysis kėlinys tebuvo formalumas. Nors Utenos ekipa kiek atsipalaidavo ir leido pasireikšti jaunimui, skirtumas iki finalinės sirenos dar labiau išaugo bei tapo triuškinančiu.

„Nevėžis“: Martinas Junakovičius 20, Gabrielius Maldūnas 12, Valdas Vasylius 6, Nikita Balašovas 4.

„Juventus“: Tomas Dimša 23 (7 atk. kam., 29 n.b.), Kenny Gainesas 12, Martinas Gebenas 11 (8 atk. kam.), Gytis Radzevičius 10.