Svarbi pergalė Eurolygoje: puikiai puolęs „Žalgiris“ įveikė „Maccabi“ (VIDEO)

Šį vakarą svarbų Eurolygos mūšį laimėjo Kauno „Žalgirio“ ekipa.

Puikiai puolime žaidęs ir kamuoliu sėkmingai dalijęsis Kauno klubas „Žalgirio“ arenoje 99:84 įveikė „Maccabi“ ekipą.

Tai buvo jau tryliktoji „Žalgirio“ pergalė šiame Eurolygos sezone per 21 sužaistą mačą.

Dar vieną puikų mačą sužaidė kauniečių įžaidėjas Kevinas Pangosas, kurio sąskaitoje buvo dvigubas dublis (16 taškų ir 11 rezultatyvių perdavimų).

Rezultatyviausi žaidėjai:

Žalgiris“: P. Jankūnas 17, K. Pangos 16 (11 rezultatyvių perdavimų), A. Toupane 15, A. Milaknis ir V. Micič po 12.

Maccabi“: M. Roll 17, A. Parakhouski 14, J. Bolden, P. Jackson ir D. Thomas po po 12.

Rungtynių eiga:

I kėlinys:

Prieš mačą savo nepasitenkimą dėl prieš savaitę Atėnuose įvykusių įvykių Kaune susirinkę žiūrovai išreiškė nušvilpdami Eurolygos himną, o susitikimą dvitaškiu pradėjo Brendanas Daviesas. Tiesa, tuomet kauniečiai leido varžovams dominuoti po krepšiu ir varžovai pelnė keturis taškus iš eilės (2:4). Sėkmingai mačą pradėjęs Axelis Toupane'as pelnė tritaškį bei pridėjo metimą iš po krepšio, bet varžovai ir toliau surasdami spragų po kauniečių krepšiu neleido jiems įgyti persvaros (9:8).

Kiek didesnę persvarą kauniečiams pavyko įgyti tik po antrojo A. Toupane'o tritaškio, po kurio komandas jau skyrė šeši taškai (14:8). Prancūzas ir toliau siautėjo puolime ir iš viso pirmajame kėlinyje pelnė 11 taškų, o kauniečiai po pirmojo kėlinio turėjo šešių taškų pranašumą (26:20).

Žalgiris“: A. Toupane 11, B. Davies ir V. Micič po 4.

Maccabi“: N. Cole ir J. Bolden po 5.

II kėlinys:

Antrąjį kėlinį puikiai pradėjo Artūras Milaknis – gynėjas įmetė tris tritaškius, atliko puikų perdavimą B. Daviesui ir komandas jau skyrė 14 taškų (37:23). Tiesa, išlaikyti persvaros kauniečiams nepavyko – Šarūnas Jasikevičius gavo techninę pražangą, vėliau A. Toupane'as užsidirbo nesportinę pražangą ir iš dviženklio pranašumo beliko šeši taškai (47:41).

Varžovams arčiau priartėti neleido Kevinas Pangosas, kurio tritaškis sustabdė „Maccabi“ spurtą. Po dviejų kėlinių komandas skyrė septyni taškai (53:46).

Žalgiris“: A. Toupane 13, A. Milaknis 12, B. Davies, K. Pangos ir V. Micič po 6.

Maccabi“: A. Parakhouski 10, M. Roll 9, N. Cole ir J. Bolden po 7.

III kėlinys:

Trečiojo kėlinio pradžioje po Pierre Jacksono tritaškio komandas jau skyrė vos taškas (55:54). Kauniečių laimei persverti rezultato „Maccabi“ nepavyko, o žaidimą pagerinę šeimininkai ne tik sustabdė varžovų atakas, tačiau ir patys efentingo puolimo dėka susigrąžino keturiolikos taškų persvarą (74:60).

Būtent 14 taškų komandas skyrė ir pasibaigus trečiam ketvirčiui.

Žalgiris“: K. Pangos 14, A. Toupane 13, A. Milaknis 12, V. Micič 9.

Maccabi“: A. Parakhouski ir J. Bolden po 12, M. Roll 11.

IV kėlinys:

Paskutinį ketvirtį kauniečiai pradėjo sėkmingai ir neleido varžovams sumažinti persvaros – įpusėjus kėliniui komandas vis dar skyrė 15 taškų (90:75). Situaciją „Maccabi“ komandai pagerino tik Deshauno Thomaso tritaškis bei P. Jacksono tritaškis, po kurių komandas skyrė 11 taškų (92:81).

Tiesa, per likusį laiką Izraelio ekipai intrigos sugrąžinti nepavyko, o Pauliaus Jankūno vedamas „Žalgiris“ sėkmingai užbaigė mačą bei iškovojo svarbią ir užtikrintą pergalę (99:84).