Gynyboje nesusitvarkęs „Žalgiris“ patyrė nesėkmę prieš „Brose Bamberg“

Antradienį Kauno „Žalgirio“ klubas nesėkmingai pradėjo labai svarbią savaitę Eurolygoje, per kurią teks sužaisti du mačus.

Po ilgosios pertraukos gynyboje varžovų nesustabdę kauniečiai krito Vokietijoje, kur juos 86:93 įveikė „Brose Bamberg“ krepšininkai.

Ši pergalė leido Vokietijos klubui nutraukti penkių iš eilės pralaimėjimų seriją Eurolygoje.

Rungtynių eiga:

I kėlinys:

Rungtynių pradžioje vyravo lygus žaidimas, o po penkių minučių dviem taškais pirmavo svečiai (12:10). Tiesa, tuomet varžovai pelnė aštuonis taškus be atsako ir Vokietijos klubas įsiveržė į priekį šešiais taškais (12:18).

Kėlinio pabaiga priklausė kauniečiams, kurie ne tik panaikino deficitą, tačiau ir įgijo dviejų taškų pranašumą (23:21).

Brose Bamberg“: D. Musli 7, A. Rubit 4.

Žalgiris“: V. Micič 5, B. Davies, A. Toupane, A. White po 4.

II kėlinys:

Antrojo kėlinio pradžioje „Žalgirio“ puolimas strigo, o jį atgaivinti šiek tiek pavyko tik tris kartus iš toli pataikiusiam Artūrui Milakniui. Tiesa, prie jo prisijungti kitiems komandos draugams nepavyko ir nuo varžovų kauniečius skyrė du taškai (37:35).

Kur kas geriau svečiams pulti sekėsi per paskutines dvi rungtynių minutes, kai jie pelnę septynis taškus be atsako susikrovė sau persvarą septynių taškų prieš ilgąją pertrauką (44:37).

Brose Bamberg“: D. Musli ir A. Rubit po 11, D Hackett 5.

Žalgiris“: A. Milaknis 9, V. Micič 8, A. White 7.

III kėlinys:

Po pertraukos žalgiriečiai nevengė klaidų gynyboje, o varžovai už jas dažnai nubausdavo taikliais metimais iš toli. 19 taškų per pirmas septynias minutes praleidę kauniečiai leido varžovams išlyginti pranašumą (56:56).

Varžovai ir toliau rasdavo skylių „Žalgirio“ gynyboje, o kėliniui artėjant prie pabaigos šeimininkai jau turėjo penkių taškų persvarą, kurią vėliau kauniečiai sumažino iki trijų (61:64).

Brose Bamberg“: A. Rubit 15, D. Musli 14, D Hackett ir N. Zisis po 9.

Žalgiris“: A. Milaknis 15, V. Micič 10, A. White 9.

IV kėlinys:

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po Aarono White'o "alley-oop" dėjimo kauniečiai buvo susigrąžinę persvarą (65:64), tačiau iš karto po to svečiai nespėjo sugrįžti į savo aikštės pusę ir Vokietijos ekipa atsakė tuo pačiu. Po šio epizodo „Žalgirio“ komanda per keturias minutes surinko vos du taškus, o „Brose Bamberg“ per šį laikotarpį susikrovė septynių taškų pranašumą (67:74).

Nors vėliau kauniečiai dar bandė kabintis į rungtynes, o puolime taškus užtikrintai rinko A. White'as, tačiau gynyboje jie nerado jokių ginklų prieš įsisiautėjusius Augustine'ą Rubitą bei Danielį Hackettą, kurių vedini šeimininką iškovojo septintąją pergalę šiame Eurolygos sezone.