Gynyboje nesusitvarkęs „Žalgiris“ patyrė nesėkmę prieš „Brose Bamberg“

2018-01-16 19:45 TS

Antradienį Kauno „Žalgirio“ klubas nesėkmingai pradėjo labai svarbią savaitę Eurolygoje, per kurią teks sužaisti du mačus.

Po ilgosios pertraukos gynyboje varžovų nesustabdę kauniečiai krito Vokietijoje, kur juos 86:93 įveikė „Brose Bamberg“ krepšininkai.

Ši pergalė leido Vokietijos klubui nutraukti penkių iš eilės pralaimėjimų seriją Eurolygoje.

Rungtynių eiga:

I kėlinys:

Rungtynių pradžioje vyravo lygus žaidimas, o po penkių minučių dviem taškais pirmavo svečiai (12:10). Tiesa, tuomet varžovai pelnė aštuonis taškus be atsako ir Vokietijos klubas įsiveržė į priekį šešiais taškais (12:18).

Kėlinio pabaiga priklausė kauniečiams, kurie ne tik panaikino deficitą, tačiau ir įgijo dviejų taškų pranašumą (23:21).

Brose Bamberg“: D. Musli 7, A. Rubit 4.

Žalgiris“: V. Micič 5, B. Davies, A. Toupane, A. White po 4.

II kėlinys:

Antrojo kėlinio pradžioje „Žalgirio“ puolimas strigo, o jį atgaivinti šiek tiek pavyko tik tris kartus iš toli pataikiusiam Artūrui Milakniui. Tiesa, prie jo prisijungti kitiems komandos draugams nepavyko ir nuo varžovų kauniečius skyrė du taškai (37:35).

Kur kas geriau svečiams pulti sekėsi per paskutines dvi rungtynių minutes, kai jie pelnę septynis taškus be atsako susikrovė sau persvarą septynių taškų prieš ilgąją pertrauką (44:37).

Brose Bamberg“: D. Musli ir A. Rubit po 11, D Hackett 5.

Žalgiris“: A. Milaknis 9, V. Micič 8, A. White 7.

III kėlinys:

Po pertraukos žalgiriečiai nevengė klaidų gynyboje, o varžovai už jas dažnai nubausdavo taikliais metimais iš toli. 19 taškų per pirmas septynias minutes praleidę kauniečiai leido varžovams išlyginti pranašumą (56:56).

Varžovai ir toliau rasdavo skylių „Žalgirio“ gynyboje, o kėliniui artėjant prie pabaigos šeimininkai jau turėjo penkių taškų persvarą, kurią vėliau kauniečiai sumažino iki trijų (61:64).

Brose Bamberg“: A. Rubit 15, D. Musli 14, D Hackett ir N. Zisis po 9.

Žalgiris“: A. Milaknis 15, V. Micič 10, A. White 9.

IV kėlinys:

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po Aarono White'o "alley-oop" dėjimo kauniečiai buvo susigrąžinę persvarą (65:64), tačiau iš karto po to svečiai nespėjo sugrįžti į savo aikštės pusę ir Vokietijos ekipa atsakė tuo pačiu. Po šio epizodo „Žalgirio“ komanda per keturias minutes surinko vos du taškus, o „Brose Bamberg“ per šį laikotarpį susikrovė septynių taškų pranašumą (67:74).

Nors vėliau kauniečiai dar bandė kabintis į rungtynes, o puolime taškus užtikrintai rinko A. White'as, tačiau gynyboje jie nerado jokių ginklų prieš įsisiautėjusius Augustine'ą Rubitą bei Danielį Hackettą, kurių vedini šeimininką iškovojo septintąją pergalę šiame Eurolygos sezone.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Brose Bamberg“: A. Rubit 22, D. Hackett 16, D. Musli 14.

Žalgiris“: A. White 23, A. Milaknis 18, V. Micič 12, B. Davies 10.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...