Sužvėrėjęs Valančiūnas neišgelbėjo „Grizzlies“ nuo pralaimėjimo

Geriausią sezono mačą sužaidęs Jonas Valančiūnas neišgelbėjo savo atstovaujamos ekipos nuo ketvirtojo pralaimėjimo iš eilės.

Lietuvio atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (9-10) namuose 113:128 (34:35, 36:28, 27:31, 16:34) nusileido Toronto „Raptors“ (11-13) krepšininkams, kuriems tai buvo ketvirtoji pergalė per paskutinius penkis susitikimus.

Rungtynėse vyko atkakli kova taškas į tašką. Trečiajame kėlinyje „Grizzlies“ į turėjo 10-ies taškų pranašumą, tačiau T. Davieso taškai sumažino atsilikimą iki 3. Ketvirtajame kėlinyje į priekį šovę „Raptors“ krepšininkai jau po 3 žaidimo minučių susikrovė dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

Jonas Valančiūnas prieš savo buvusią komandą surinko galingą dvigubą dublį. Lietuvis per 34 žaidimo minutes pelnė 27 taškus (8/12 dvit., 11/12 baud.), atkovojo 20 taškų ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojus į pergalę vedė P.Siakamas, kuris aikštėje praleido 39 minutes ir pelnė 32 taškus (5/8 trit., 6/10dvit., 5/7baud.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 6 rezultatyvius perdavimus.

F.VanVleetas prie pergalės pridėjo taip pat 32 taškus (4/7 trit., 4/7 dvit., 12/12 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir 9 kartus rezultatyviai perdavė kamuolį.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 27, Dillonas Brooksas 22, Ja Morantas 18, Kyle‘as Andersonas 15, Desmondas Bane‘as 13, Graysonas Allenas 12.

„Raptors“: Pascalis Siakamas ir Fredas VanVleetas po 32, Normanas Powellas 29 , Chrisas Boucheris 12.