Sutriuškinimą prieš Ukrainą patyrusi Slovėnija – palikta už pasaulio čempionato borto

2018-11-29 18:32 basketnews.lt

Pernai pasakišką žygį Europos čempionate aukso medaliu vainikavusi Slovėnijos rinktinė kapituliavo atrankoje į 2019 m. planetos pirmenybes. Senojo žemyno čempionai išvykoje 54:82 (18:22, 7:13, 9:23, 24:20) neprilygo Ukrainos krepšininkams ir prarado turėtas minimalias galimybes išsigelbėti.

Radovano Trifunovičiaus vadovaujama ekipa atrankoje pralaimėjo penktą kartą paeiliui ir šeštą per paskutinius septynis mačus. Pergales slovėnai pirmajame etape pasiekė prieš baltarusius ir juodkalniečius.

Slovėnijos rinktinė dalyvavo pastaruosiuose trijuose pasaulio čempionatuose.

Tuo metu ukrainiečiai tęsia kovą dėl paskutinio kelialapio į Kiniją 2019-iems metams I grupėje, kurioje iki šiol trečia vieta priklausė latviams. Juos iš šios pozicijos išstūmė ketvirtadienį 75:84 patirtas pralaimėjimas juodkalniečiams.

Visos šios rinktinės dabar savo sąskaitoje per 9 mačus turi po 5 pergales.

Ukraina: Oleksandras Kobetas 13, Issufas Sanonas, Bogdanas Blyzniukas ir Viačeslavas Bobrovas – po 11, Oleksadras Lipovijus (8 rez. perd.) ir Viačeslavas Kravcovas – po 10.

Slovėnija: Gregoras Hrovatas 13, Blažas Mesičekas 12, Maticas Rebecas 9.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...