„Suns“ puolėjo proto užtemimas? Apsikvailino bandydamas įdėti ir puolė R. Rubio (VIDEO)

2018-03-16 18:10 Krepsinis

Finikso „Suns“ ekipa rungtynes su Jutos „Jazz“ patyrė skaudžią nesėkmę 88:116.

Šiose rungtynėse ekipos puolėjas Marquese‘as Chrissas per 14 minučių pelnė 4 taškus ir atkovojo 4 kamuolius, tačiau išsiskyrė kur kas kitokiais epizodais. Trečiajame kėlinyje M. Chrissas bandė efektingai įdėti į krepšį, tačiau pervertino savi galimybes ir net nepalietė lanko.

Puolėjas nukrito ant parketo, o „Jazz“ greit išsimetė kamuolį ir išskubėjo į ataką. Tiesa, patyręs Jaredas Dudley specialiai sustabdė ataką, nes jie turėjo gintis keturiese. Tačiau jo atakos stabdymas buvo toks kietas, kad jam buvo skirta antrojo tipo nesportinė pražanga, už kurią žaidėjas būna išvaromas iš aikštės.

Ricky Rubio nebuvo patenkintas tokiu epizodu ir nutarė pasikalbėti su „Suns“ krepšininku, tačiau iš šono išdygęs M. Chrissas ispaną tiesiog nustūmė. Aikštėje kilo apsistumdymas. M. Chrisass buvo išvarytas iš aikštės, o technines pražangas taip pat gavo „Jazz“ žaidėjai Donovanas Mitchellas ir Joe Inglesas.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...