Sunkią traumą Valensijoje patyręs Ch. Krameris šį sezoną į aikštę nebegrįš (VIDEO)

LKL/BNS nuotr.
2019-03-06 12:13 extra77

Visą šį sezoną su traumomis kovojęs Chrisas Krameris išgyvena tikrą košmarą. Amerikietis Europos taurės ketvirtfinalio rungtynėse su "Valencia Basket" patyrė sunkią traumą, po kurios turės ilgam atsisveikinti su krepšiniu.

Gynėjas 64:75 pralaimėtose rungtynėse susižeidė įpusėjus antrajam kėliniui, kai bėgdamas į greitą ataką koją blogai pastatė ant parketo. Krepšininko skausmą buvo galima išgirsti visoje arenoje.

Kaip paaiškėjo vėliau, Ch. Krameriui plyšo dešinio kelio kryžminiai raiščiai. Dėl šios traumos amerikietis į aikšę šį sezoną jau nebegrįš.

"Pasileidęs į greitą ataką susiruošiau šokti ir tuo metu pajutau, kad kažkas kelyje trakštelėjo. Nesame šimtu procentų tikri, bet veikiausiai plyšo kryžminiai kelio raiščiai.

Siaubingai skaudėjo. Kritau ant žemės ir varčiausi bei šaukiau. Dalis to buvo skausmas, dalis – nusivylimas supratus, kad atsitiko kažkas labai negero", – po rungtynių sakė Ch. Krameris.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...