Sunkią traumą išsigydęs Haywardas po beveik metų pertraukos grįžo į aikštę (VIDEO)

2018-09-29 12:03 basketnews.lt

Pirmajame praėjusio sezono mače šiurpiai čiurną susižeidęs Gordonas Haywardas žengė į aikštę. Bostono „Celtics“ žvaigždė pirmose ikisezoninėse rungtynėse pelnė 10 taškų, tačiau jo atstovaujama ekipa 97:104 (37:20, 23:25, 21:39, 16:20) nusileido Šarlotės „Hornets“ krepšininkams.

Haywardas rungtyniavo 23 minutes, per kurias pataikė 1/2 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 5/7 baudų, atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir blokavo 1 metimą.

Paskutinį kartą puolėjas aikštėje buvo pasirodęs 2017-ųjų spalio 18-ąją pirmose 2017-2018 m. NBA sezone rungtynėse su Klivlando „Cavaliers“.

Galingai startavusi Bostono ekipa pirmąjį kėlinį laimėjo vos ne dvigubai – 37:20, o po pirmosios pusės buvo priekyje 60:45. Trečiajame kėlinyje pabudusi „Hornets“ nubloškė „Celtics“ ir 12 minučių atkarpoje dominavo 39:21, taip perimdama iniciatyvą į savo rankas – 84:81.

Kyrie Irvingas „Celtics“ per 22 minutes surinko 9 taškus (3/5 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 1 metimą.

„Hornets“ gretose debiutavęs Tony Parkeris ant parketo praleido 9 minutes, per purias prametė 3 dvitaškius, atkovojo 1 kamuolį ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį „Celtics“ ir „Hornets“ dar kartą išbandys jėgas tarpusavyje.

„Hornets“: Jeremy Lambas 15, Cody Zelleris 13, Kemba Walkeris 12, Dwayne'as Baconas 11, Nicolas Batumas (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Michaelas Kiddas-Gilchristas (12 atk. kam.) ir Milesas Bridgesas (8 atk. kam.) – po 10.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 14, Marcusas Morrisas 12, Terry Rozieras 11, Gordonas Haywardas 10.

(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)