Su L. Dončičiumi užaugęs krepšininkas stojo ginti slovėno ir skaudžiai įgėlė A. Karnišovo pasirinktam M. Porteriui

2018-08-10 14:54 Krepsinis

Nors šių metų NBA naujokų biržoje pasirinkti krepšininkai dar neturėjo progos įrodyti savo vertės stipriausioje pasaulio lygoje, jie jau pradėjo veltis į užkulisinius žaidimus.

„Instagram“ paskyroje ESPN pasidalino nuotrauka, kurioje buvo pateikti aštuoni naujokai įvertinti procentaliai dėl jų galimybių tapti metų naujokais. Luka Dončičius sulaukė net 58% ESPN analitikų balsų ir buvo įvardijamas kaip aiškus favoritas.

Kažkas po nuotrauka pakomentavo: „Tai yra siaubinga, Luka yra labiausiai pervertintas žmogus, kokį kada nors esu matęs gyvenime.“ Būtent ant šio komentaro nusprendė paspausti patinka 13-uoju šaukimu pasirinktas Michaelas Porteris, kuriam šansą suteikė Artūro Karnišovo vadovaujama Denverio „Nuggets“.

Vis dėlto su L. Dončičiumi užaugęs Dino Radoničius turėjo, ką atsakyti M. Porteriui.
„Eurolygos MVP negali būti pervertintas. Traumuotas žaidėjas, kuris nesužaidė koledže nė penkių rungtynių gali būti pervertintas“, - „Twitter“ paskyroje rašė krepšininkas.

Būtent dėl nugaros diskų traumos M. Porteris praleido beveik visą praėjusį sezoną. Dar prieš kelerius metus M. Porteris buvo įvardijamas kaip pirmasis arba antrasis NBA naujokų biržos šaukimas, tačiau dėl traumos biržoje nukrito iki 13-ojo šaukimo.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...