Su Eurolyga kalbanti FIBA: "Rinktinių langas liks bet kokiu atveju"

musukrepsinis.lt nuotr.
2019-03-10 12:24 extra77

basketnews.lt

Daug kritikos sulaukusi naujoji FIBA sistema privertė tarptautinę krepšinio federaciją ieškoti kompromiso su Eurolyga.

FIBA Europe sporto direktorius Kosta Ilievas atskleidė, jog naujasis FIBA generalinis sekretorius Andreas Zagklis planuoja imtis veiksmų, siekiant numalšinti konfliktą tarp FIBA ir Eurolygos.

„Žinau, kad Zagklis pasirengęs deryboms su Eurolygos atstovais. Jis nori numalšinti kelerius metus besitęsiantį konfliktą“, – teigė Ilievas.

Vis tik, žinant FIBA nusistatymą, būsimos derybos daug optimizmo neteikia.

„Iš principo tai įmanoma. Tačiau pirmiausia mums reikia susėsti prie derybų stalo ir susitarti dėl bendro rungtynių kalendoriaus. Kol Eurolyga nepripažins langų sistemos, tol ji negalės būti FIBA šeimoje. Jeigu šiuo klausimu sutarsime – ieškosime išeičių“, – teigė FIBA Europe sporto direktorius.

Ilievas taip pat tikino, jog naujoji langų sistema yra itin sėkminga ir visiškai pasiteisinusi.

„Galime užtikrinti, jog langų sistema nacionalinėms rinktinėms išliks bet kokiu atveju. Atrankos varžybos į 2019-ųjų pasaulio čempionatą parodė, jog toks tvarkaraštis veikia puikiai.

Beveik į visas rungtynes buvo išparduoti bilietai, buvo labai didelis susidomėjimas ir prie televizijos ekranų. Apskritai krepšinio populiarumas išaugo. Pabrėžiu, jog su Eurolyga galime sutarti dėl abejoms organizacijoms palankaus tvarkaraščio, bet sistema turėtų išlikti ta pati“, – baigė Ilievas.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...