Staigmenos už Atlanto: K. Porzingis tapo L. Dončičiaus komandos draugu

Šiandien 21:35 krepst

Latvis Kristaps Porzingis pateko į mainų sūkurį ir tapo naujuoju Luka Dončičiaus komandos draugu Dalaso „Mavericks“ klube, savo tviterio paskyroje skelbia Adrianas Wojnarowskis.

ki šiol Porzingio atstovauta „Knicks“ savo ruožtu gavo Dennisą Smithą bei teises į DeAndre Jordano ir Wesley Matthewso kontraktus, o į tai atsako prie latvio dar pridėdama Courtney Lee ir Timą Hardaway.

Niujorke puolėjas žaidė tris sezonus – nuo 2015-ųjų iki 2018-ųjų. Per 186 rungtynes stipriausioje pasaulio lygoje krepšininkas vidutiniškai rinkdavo po 17,8 taško, atkovodavo po 7,1 kamuolio ir atlikdavo po 1,3 rezultatyvaus perdavimo.

Praėjusių metų vasario 7 dieną aukštaūgis patyrė traumą, kurios metu Latvijos superžvaigždei plyšo kairiojo kelio raiščiai. Dėl sudėtingos operacijos ir ilgos reabilitacijos Porzingis šį sezoną ant NBA parketo dar neišbėgo.

Dėka šių mainų, vasarą „Knicks“ turės vietos algų kepurėje ir galės pasirašyti du maksimalios vertės kontraktus su laisvaisiais agentais.

Tuo metu Dalasą paliekantis Smithas žaidžia antrąjį savo karjeros sezoną. Per 101 karjeros rungtynes jis vidutiniškai meta po 14,5 taško, skirsto po 4,9 rezultatyvaus perdavimo ir sugriebia po 3,5 kamuolio.

DeAndre Jordano karjera jau kur kas ilgesnė – per 800 rungtynių NBA lygoje vidurio puolėjas vidutiniškai pelno po 9,5 taško ir atkovoja po 10,8 kamuolio.

„Knicks“ siunčiamas Hardaway šį sezoną vidutiniškai pelno po 19,1 taško, sugriebia po 3,5 kamuolio ir skirsto po 2,7 rezultatyvaus perdavimo.

Lee šiemet yra sužaidęs vos 12 susitikimų, kurių metu rinkdavo po 4,7 taško, atkovodavo po 2,7 kamuolio ir atlikdavo po 1,3 rezultatyvaus perdavimo.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...