Staigmena KMT ketvirtfinalyje – „Juventus“ nukovė „Rytą“

Be Shannono Scotto ir Norbergo Gigos rungtyniavusi Utenos „Juventus“ Citadele Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalį pradėjo staigmena.

Namuose ketvirtfinalio seriją pradėję uteniškiai 85:81 (24:24, 20:27, 23:13, 18:17) palaužė čempionų vardą ginantį Vilniaus „Rytą“ ir įgavo 4 taškų pranašumą. Tai jau ketvirti metai iš eilės, kai šios ekipos susitinka taurės ketvirtfinalyje.

Atsakomasis mačas Vilniuje vyks vasario 11 dieną, o į finalinį ketvertą, vyksiantį Klaipėdoje, pateks komanda su geresniu taškų santykiu po dviejų susitikimų.

„Juventus“ į pergalę vedė 17 taškų surinkęs Gytis Radzevičius ir arti dvigubo dublio buvęs Bryantas Crawfordas, kuris surinko 10 taškų ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Ryto“ išgelbėti nesugebėjo ir 20 tašų bei 24 naudingumo balus surinkęs Martynas Echodas.

Nors po pirmųjų 10-ies minučių švieslentėje degė lygus rezultatas (24:24), jau po dviejų kėlinių septynių taškų persvarą buvo įgiję sunkiai puolime sustabdomi vilniečiai – 51:44.

Nors „Rytas“ trečiajame kėlinyje turėjo 9 taškų pranašumą (58:49), aikštės šeimininkai spurtavo 18:4 ir persvėrė rezultatą – 67:62.

Vilniečiai lemiamą ketvirtį pradėjo atkarpa 6:0, tačiau aikštės šeimininkai iškart susigrąžino persvarą, o likus žaisti pustrečios minutės pirmavo ir 8 taškų skirtumu – 81:73.

„Rytas“ į tai atsakė dviem tolimais metimais iš eilės, tačiau „Juventus“ išsaugojo pergalę savo rankose ir įgavo trapų pranašumą.

„Juventus“: Gytis Radzevičius 17 (6 atk. kam.), Žygimantas Skučas 16 (8 atk. kam.), Ignas Vaitkus 11, Bryantas Crawfordas 10 (9 rez. perd.).

„Rytas“: Martynas Echodas 20 (6/8 dvit., 8/8 baud., 24 n.b.), Pako Cruzas 13, Eimantas Bendžius 11 (0/5 trit.), Evaldas Kairys 9.