„Spurs“ sutriuškino „Cavs“, J. Hardenas vedė „Rockets“ į pergalę (VIDEO, REZULTATAI)

San Antonijaus „Spurs“ ekipa pademonstravo savo jėgą, nutraukė keturių iš eilės Klivlendo „Cavaliers“ pergalių seriją ir laimėjo 94:110.

Nors visas rungtynes vyko lygi kova, ketvirtojo kėlinio pradžioje „Spurs“ spurtavo 11:0 ir jau pirmavo 87:74. „Cavaliers“ nesugebėjo sumažinti atsilikimo bei atkurti intrigos ir buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą.

„Cavs“ komandos žvaigždė LeBronas Jamesas viešai išreiškė nepasitenkinimą arbitrų darbu. Labiausiai L. Jamesas buvo nepatenkintas pražangų skaičiumi. „Cavaliers“ rungtynėse prasižengė 24 kartus, kai „Spurs“ vos 12. „Spurs“ taip pat metė net 32 baudas, o Klivlendo ekipa tik 14.

„Cavaliers“ gretose L. Jamesas pelnė 33 taškus (13 atk. kam., 9 rez. perd.), Jordanas Clarksonas pridėjo 17, Jeffas Greenas 14.

„Spurs“ komandoje LeMarcusas Aldridge‘as pelnė 27 taškus, Danny Greenas 22 (5/9 trit.), Dejounte Murray 13 (9 atk. kam.), Brynas Forbesas 12.

Tuo metu Hjustono „Rockets“ ekipa 119:114 susitvarkė su Denverio „Nuggets“ krepšininkais.

Dar antrojo kėlinio pradžioje „Rockets“ turėjo 18 taškų pranašumą ir pirmavo 43:25. Nors „Nuggets“ vis sugebėdavo sumažinti atsilikimą, „Rockets“ rungtynių kontrolės iš rankų nepaleisdavo.

„Rockets“ ketvirtojo kėlinio pradžioje taip pat turėjo įtikinamą persvarą – 100:83. Nors „Nuggets“ sugebėjo svečių persvarą ištirpdyti, didesnės intrigos atkurti jiems nepavyko.

„Rockets“ ekipoje puikiai žaidė Jamesas Hardenas pelnęs 41 tašką (6/10 trit., 13/16 baud., 8 atk. kam., 7 rez. perd.), Chrisas Paulas pridėjo 23, o Trevoras Ariza 14.

„Nuggets“ ekipoje išsiskyrė Willas B artonas su 25 taškais, Nikola Jokičius pridėjo 21 (14 atk. kam., 8 rez. perd.), Jamalas Murray 19, o Trey Lylesas 12.

Detroito „Pistons“ 98:114 Šarlotės „Hornets“
Naujojo Orleano „Pelicans“ 123:121 Milvokio „Bucks“
Filadelfijos „76ers“ 94:109 Vašingtono „Wizards“