Spauda: M. Teodosičius gali atvykti į "Anadolu Efes"

2018-12-22 22:29 basketnews.lt

Savo vietos Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) nerandantis Milošas Teodosičius gali būti pakeliui atgal į Europą.

Kaip praneša Serbijoje leidžiamas žurnalas „Kos“, įžaidėjo paslaugomis susidomėjo ir su juo susisiekė puikų sezoną Eurolygoje turintis Stambulo „Anadolu Efes“ klubas. Pridedama, jog Turkijos ekipa Teodosičių savo gretose norėtų matyti akimirksniu, o sutartis būtų sudaryta iki sezono pabaigos.

Lapkričio pabaigoje duotame interviu Teodosičius net neslėpė, jog kažkada į Europą tikrai grįš.

„Aš manau, kad čia neliksiu. Atvykau čia ir pamačiau NBA gyvenimą iš vidaus, – kalbėjo serbas. – Man daug labiau patinka žaidimas Europoje, taigi aš tikrai grįšiu rungtyniauti ten. Kaip greitai? Galbūt tai įvyks dar šio sezono metu, galbūt po sezono.

Vis tik sandėris įvyktų tik tuomet, jeigu „Clippers“ nuspręs atleisti krepšininką. Negana to, jeigu Teodosičius ir atvyktų į Stambulą, tai reikštų, kad komanda veikiausiai turėtų atsisveikinti su vienu iš gynėjų grandies krepšininku: Vasilije Micičiumi, Rodrigue‘u Beaubois arba Shane‘u Larkinu.

Būtent pastarasis įvardijamas kaip realiausiai pretendentas sugrįžti į NBA. Larkinas dar praėjusį sezoną atstovavo Bostono „Celtics“ ekipai.

Tuo metu Teodosičius šį sezoną „Clippers“ gretose sužaidė 15 rungtynių, per kurias vidutiniškai pelnė po 3,2 taško ir atliko po 2,1 rezultatyvaus perdavimo.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...