Solidžią gynybą parodęs „Lietkabelis“ šventė pergalę FIBA Čempionų lygoje

Šaltinis: kklietkabelis.lt

Panevėžio „Lietkabelio“ (2/3) komanda įsirašė pergalę FIBA Čempionų lygos turnyre. Ji namuose 78:62 (13:10, 16:12, 21:22, 28:18) įveikė Dižono JDA (1/4) krepšininkus.

Praėjusią savaitę „Lietkabelio“ vyriausiojo trenerio postą perėmė Nenandas Čanakas ir serbui tai buvo pirmasis mačas FIBA Čempionų lygoje.

Panevėžio komandoje rezultatyviausias buvo 16 taškų surinkęs Simas Jasaitis. 12 taškų įmetė Jamaras Wilsonas.

Pirmajame nerezultatyviame kėlinyje „Lietkabelis“ suklydo penkis kartus ir nei viena komanda neturėjo didesnio nei trijų taškų pranašumo. Šeimininkai pelnė paskutinius keturis ketvirčio taškus ir po 10 žaidomo minučių pirmavo 13-10.

Antrąjį kėlinį „Lietkabelis“ pabaigė atkarpa 6-2 ir prieš ilgąją pertrauką didino savo pranašumą 29-22.

Pirmoje mačo pusėje prancūzai pataikė tik 9 metimus iš 29.

Po trijų kėlinių „Lietkabelis“ pirmavo šešiais taškais, o paskutinio ketvirčio pradžioje JDA buvo priartėjusi iki trijų taškų. Tada šeimininkai įmetė 11 taškų be atsako ir po Sauliaus Kulviečio taškų pirmavo 61-47.

36-ąją žaidimo minutę „Lietkabelio“ persvara buvo sumažėjusi iki devynių taškų, bet po to šeimininkai pelnė aštuonis taškus be atsako ir užsitikrino pergalę.

Dižono klubas krepšį atakavo vos 39 proc. taiklumu, o „Lietkabelis“ pataikė 58 proc. dvitaškių ir 47 proc. tritaškių. Šeimininkai dar laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 37-26.

„Lietkabelis“: Simas Jasaitis 16, Jamaras Wilsonas 12, Saulius Kulvietis ir Dominikas Mavra po 11, Franas Pilepičius 6.

JDA: Gavinas Ware‘as 13, Ryanas Pearsonas 12.