Slovėnijoje ant parketo išbėgsiantis Š. Jasikevičius stos į kovą prieš praėjusio sezono žalgirietį ir daugybę legendų

Už Kauno „Žalgirio“ vairo stojęs Šarūnas Jasikevičius, atrodo, kad krepšinį žaidžia kur kas rečiau.

Vis dėlto legendinis Lietuvos įžaidėjas bus priverstas prisiminti savo įspūdingus perdavimus, kadangi vasaros pabaigoje Liublianoje, Slovėnijoje, vyks draugiškos rungtynės, kurios bus skirtos pagerbti karjeras baigusiems Sani Beširovičiui ir Boštjanui Nachbarui.

Paskelbus komandų sudėtis paaiškėjo, kad Š. Jasikevičius dalyvaus šiose rungtynėse ir atstovaus S. Beširovičiaus komandai.

Prie Š. Jasikevičiaus taip pat prisijungs Dimitris Diamantidis ir Fragiskos Alvertis, su kuriais jis žaidė Atėnų „Panathinaikos“. Toje pačioje komandoje taip pat žais Pero Antičius, Marco Belinelli, Daliboras Bagaričius, Vladimiras Boiša, Primožas Brežecas, Primožas Brolihas, Luigi Datome, Rodrigo De La Fuente, Jurica Golemacas, Jasminas Hukičius, Flatko Ilievski ir Slavko Kotnikas.
Šią komandą treniruos Željko Obradovičius, Aleksandras Džordževičius, Memi Bečirovičius, Dimitirs Itoudis ir Tone Krumpas.

Š. Jasikevičiui teks grumtis ir prieš buvusį auklėtinį „Žalgirio“ ekipoje – Beno Udrihą.

Su Slovėnoje vienoje komandoje taip pat rungtyniaus Borisas Gorencas, Goranas Jagodnikas, Nenadas Krstičius, Jaka Lakovičius, Erazemas Lorbekas, Marko Miličius, Rašo Nesterovičius, Smiljanas Pavičius, Igoris Rakočevičius, Urošas Slokaras, Zoranas Planiničius, Nikola Vujčičius ir Jiri Velschas.

Šios komandos treneriais bus Zoranas Matičius, Greggas Nachbaras, Alešas Pipanas ir Zmago Sagadinas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts