„Siemens“ arenoje apsilankiusiems sirgaliams gresia atsakomybė

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro atstovai su nerimu stebėjo vakar vykusį LKL derbį tarp Vilniaus „Ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ klubų.

„Siemens“ arenoje apsilankė virš 4 tūkst. sirgalių ir kai kurie iš jų spjovė į griežtus organizatorių nurodymus visada dėvėti kaukes, laikytis saugaus atstumo ir taip stabdyti koronaviruso plitimą.

„Asmenys valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu yra įpareigoti dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

Už šių taisyklių nesilaikymą gresia atsakomybė. Tam reikia nustatyti asmenų tapatybes“, – delfi.lt žurnalistei Giedrei Balčiūtei aiškino Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Vidaus administravimo skyriaus specialistė Justina Petravičienė.

Kiek anksčiau sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga buvo pasmerkęs ir Kauno „Žalgirio“ arenoje su sirgaliais vykstančius Eurolygos mačus.

Pirmadienį buvo paskelbta, kad nuo penktadienio bus draudžiami žiūrovų įleidimai į aukšto meistriškumo varžybas.

Šaltinis – basket.lt

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts