„Šiaulių“ sutriuškinimas pažymėtas simbolišku A. Kavaliausko tritaškiu

lkl.lt

Viso susitikimo metu dominavęs Kauno „Žalgiris“ (10-1) pasiekė įspūdingą pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 102:61 (26:13, 24:13, 28:14, 24:21) nugalėjo be pergalių liekančius „Šiaulius“ (0-11).

Į priekį žalgiriečius vedė 19 taškų pelnęs Brandonas Daviesas, 15 taškų pridėjo Antanas Kavaliauskas. Pralaimėtojų gretose išsiskyrė 13 taškų surinkęs Evaldas Šaulys.

Didesnės pergalės šį sezoną žalgiriečiai iškovoję dar nebuvo.

Šeimininkai nutolo pirmojo kėlinio pabaigoje, kai spurtavo 24:4 bei atitrūko 29:13. Vėliau „Žalgiris“ pranašumą tik didino ir neleido varžovams atkurti intrigos.

Jau trečiojo kėlinio viduryje Š. Jasikevičiaus kariauna talžė varžovus 70:30, o tokią solidžią persvarą pavyko išsaugoti iki pat finalinės sirenos.

Kauno ekipa nesulaukė jokio pasipriešinimo po krepšiais. Net 46 taškus komandai surinko centrai, o kova dėl atšokusių kamuolių buvo laimėta 42:24.

Nate'ui Woltersui nežaisti leidęs Š. Jasikevičius šiame susitikime nepaprašė nė vienos minutės pertraukėlės.

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 19, Antanas Kavaliauskas 15, Laurynas Birutis 12, Artūras Milaknis 10, Derrickas Waltonas 9 (11 rez. perd.).

„Šiauliai“: Evaldas Šaulys 13, Antanas Udras ir Cedricas Brownas po 11.