Sezono rungtynes sužaidęs E. Ulanovas padovanojo „Žalgiriui“ bilietą į pusfinalį

lkl.lt

Edgaro Ulanovo vedamas Kauno „Žalgiris“ su Alytaus „Dzūkija“ vargo pustrečio kėlinio, tačiau galiausiai atitrūko nuo varžovų ir iškovojo kelialapį į „Betsafe–LKL“ pusfinalį.

Po sėkmingo trečiojo kėlinio pabėgę žalgiriečiai Alytuje 81:62 (15:20, 20:15, 24:11, 22:16) susitvarkė su aikštės šeimininkais ir ketvirtfinalio seriją laimėjo 2-0.

„Žalgiris“ pusfinalio serijoje iki dviejų pergalių kovos su Panevėžio „Lietkabelio“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ poros nugalėtoja.

Rezultatyviausias sezono rungtynes „Betsafe–LKL“ pirmenybėse sužaidęs E. Ulanovas pelnė 21 tašką ir taip pat pagerino savo asmeninį karjeros tolimų metimų rekordą šalies pirmenybėse (5/10).

„Žalgiris“ gynyboje su K. Kanteriu turėjo problemų rungtynių pradžioje. Turkas per pirmąjį ketvirtį pelnė šešis taškus, o dzūkai po pirmųjų 10 minučių pirmavo 20:15.

Kauniečiai antrąjį ketvirtį pradėjo spurtu 9:1 ir vos tašką per tris minutes praleidęs „Žalgiris“ perėmė rungtynių iniciatyvą 24:21. Aikštės šeimininkai varžovų į priekį nepaleido ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus (35:35).

Trečiajame kėlinyje vienu metu „Dzūkija“ įkrito į gilią duobę, nesugebėjo pelnyti taškų ilgiau negu keturias minutes, o tuo pasinaudojęs „Žalgiris“ pelnė 12 taškų be atsako bei pabėgo nuo savo varžovų – 53:40.

O jau ketvirtajame kėlinyje po Luko Ulecko tritaškio komandas skyrė 18 taškų (64:46). „Žalgiris“ ir toliu nemažino apsukų ir didino savo persvarą (71:49) bei iškovojo užtikrintą pergalę.