Sensacija LKL čempionate – „Nevėžis“ parklupdė „Lietuvos rytą“ (VIDEO)

Lkl.lt informacija

Kėdainių „Nevėžio“ ekipa sensacingai po įtemptos kovos įsirašė antrąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Lemiamomis akimirkomis į priekį išsiveržę Ramūno Cvirkos auklėtiniai netikėtai 76:73 įveikė Vilniaus „Lietuvos rytą“.

Likus kiek daugiau nei pusantros minutės po Malcolmo Granto tritaškio „Nevėžis“ pirmą kartą antrojoje rungtynių pusėje išsiveržė į priekį (72:70). Loukas Marvokefalidis tritaškiu priartino „Lietuvos rytą“ iki 1 taško (73:74).

Vladyslavas Koreniukas blokavo Christopherio Kramerio metimą ir „Lietuvos rytas“ atakai turėjo 10 sekundžių. L. Marvokefalidis prametė tolimą metimą, o M. Grantas realizavo abu baudų metimus (76:73). Paskutinis C. Kramerio metimas iš aikštės vidurio skriejo pro šalį.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Valerijus Likhodejus, pelnęs 20 taškų, atkovojęs 7 kamuolius ir surinkęs 25 naudingumo balus.

„Nevėžio“ gretose M. Grantas pelnė 15 taškų, Jamesas Woordardas įmetė 11 taškų ir atkovojo 6 kamuolius, Rihardas Kuksikas pridėjo 10 taškų.

„Lietuvos ryto“ ekipoje visi į aikštelę išbėgę krepšininkai pelnė bent po 2 taškus. Robertas Carteris surinko 14 taškų, Rokas Giedraitis pelė 11 taškų ir atkovojo 7 kamuolius, Artūras Jomanas ir L. Marvokelfalidis pridėjo po 10 taškų.

Per pirmuosius du kėlinius pirmaujanti komanda keitėsi net 16 kartų, tačiau po 20 minučių „Lietuvos rytas“ turėjo rekordinę 7 taškų persvarą (47:40). Prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė vos 4 taškai (62:58).