Sensacija: Kėdainių „Nevėžis“ nokautavo atsipalaidavusį „Rytą“

Kėdainių "Nevėžis-Optibet" nukautavo ryto ekipą

Šeštadienį vakare Lietuvos krepšinio lygoje vykusiose rungtynėse netikėtą pergalę pasiekė Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ komanda, kuri savo namų aikštėje rezultatu 82:91 (19:24, 21:16, 22:32, 20:19) įveikė Vilniaus „Ryto“ ekipą.

Sostinės klubas jau pirmajame kėlinyje susidūrė su problemomis. Vilniečiai niekaip negalėjo sustabdyti puikiai rungtyniavusio Juliaus Kazlausko ir pasibaigus pirmajam ketvirčiui turėjo penkių taškų deficitą – 19:24.

Prasidėjus antrajam ketvirčiui vaizdas aikštelėje truputėlį pasikeitė. Vilniaus „Ryto“ krepšininkai pristabdė įsibėgėjusią Kėdainių ekipą ir išlygino rezultatą – 40:40.

Po ilgosios pertraukos abi komandos į aikštelę grįžo su vienodu tikslu, tačiau „Nevėžio- Optibet“ krepšininkai atrodė daug labiau užsidegę, ko pasakoje pastarieji tiesiog „laužė“ Vilniaus komandos gynybą ir ketvirtį laimėjo rezultatu 32:22.

Lemiamame kėlinyje kėdainiečiai ir toliau nesustojo bei vienu metu pirmavo net 15 taškų skirtumu. Vilniečiai bandė kovoti ir trumpam buvo priartėję prie aikštės šeimininkų, tačiau Kėdainių ekipa atlaikė varžovų šturmą ir rezultatu 82:91 šventė sensacingą pergalę.

Nugalėtojų gretose įspūdingas rungtynes sužaidė Julius Kazlauskas, kuris į varžovų krepšį įmetė 21 tašką, atkovojo 18 atšokusių kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir į savo asmeninę sąskaitą įsirašė net 44 naudingumo balus.