Sensacija: „Anadolu Efes“ paliko „Fenerbahče“ be Eurolygos finalo

basketnews.lt

Eurolygos finalinis ketvertas Vitorijoje prasidėjo kiek netikėtu rezultatu. Stambulo „Anadolu Efes“ pirmajame pusfinalyje 92:73 (19:20, 26:20, 23:17, 24:16) nugalėjo „Fenerbahče“ ir sekmadienį kausis dėl titulo.

Mačo lūžis įvyko antroje rungtynių dalyje. Trečiojo kėlinio pabaigoje Jamesas Andersonas pataikė iš toli, Bryanas Dunstonas realizavo 4 baudas iš eilės, o Shane‘as Larkinas realizavo metimą iš fantastikos srities, o „Anadolu Efes“ spurtavo 11:2 bei nutolo 13 taškų persvara (68:55).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje estafetę ir vėl perėmė Micičius. Buvęs žalgirietis smeigė tritaškį bei atliko sėkmingą reidą krepšio link ir Ergino Atamano auklėtinių pranašumas išaugo iki 16 taškų – 73:57.

Galutinį tašką rungtynėse padėjo tas pats Larkinas. Likus kiek daugiau nei 3 minutėms, amerikietis smeigė tritaškį ir „Anadolu Efes“ persvara tapo triuškinama – 82:61.

Sekmadienį „Anadolu Efes“ finale susitiks su Madrido „Real“ – Maskvos CSKA poros nugalėtoju.

„Fenerbahče“: Janas Vesely 14 (6/7 dvit.), Erickas Greenas 13 (4/6 dvit.), Nikola Kaliničius 12.

„Anadolu Efes“: Shane‘as Larkinas 30 (4/5 dvit., 5/9 trit., 43 naud. bal.), Vasilije Micičius 25 (7/9 dvit., 3/6 trit.), Jamesas Andersonas 10.