Sėkmingas lietuvių tandemas padėjo „AX Armani“ nukalti pergalę prieš „Barcelona“, „Crvena Zvezda“ pateikė staigmeną

Lietuviškoji Milano "AX Armani" kiek netikėtai palaužė "Barcelona" klubą 78:84. Katalonams tai buvo antroji nesėkmė iš eilės po to, kai suklupo prieš Kauno "Žalgirį" šią savaitę.

Milano ekipoje pagaliau geras rungtynes sužaidė Mantas Kalnietis. Įžaidėjas pelnė 14 taškų (6/9 dvit., 2/2 baudos), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, išprovokavo pražangą, pats pažeidė taisykles 3 kartus ir surinko 16 naudingumo balų.

Tuo tarpu Artūras Gūdaitis pelnė 7 taškus (3/6 dvit, 1/4 baudos), tačiau atkovojo 11 atšokusių kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo dvi pražangas ir surinko 15 naudingumo balų.

Už lietuvius naudingiau žaidė tik Jordanas Theodore'as pelnęs 19 taškų ir surinkęs 24 naudingumo balus.

"Barcelona" gretose po 13 taškų pelnė Juanas Carlosas Navarro ir Thomas Heurtelis.

Tuo tarpu Belgrado "Crvena Zvezda" kiek netikėtai 87:84 palaužė Tel Avivo "Maccabi".

Likus 8 sekundėms Deshaunas Thomasas "Maccabi" ekipai atsiliekant 2 taškais prametė tritaškį ir taip sunaikino savo ekipos šansus.

Būtent jis ir buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas pelnęs 28 taškus (7/10 dvit., 4/6 trit., 2/4 baudos).

Serbijos ekipą į priekį vedė Tayloras Rochiestie pelnęs 22 taškus.

Na, o Pirėjo "Olympiacos" 92:75 nepaliko jokių vilčių Maskvos srities "Chimki" ekipai.

Graikai po dviejų kėlinių pirmavo 9 taškų skirtumu, o per trečiąjį prie savo persvaros pridėjo dar 10.

Pirėjo ekipos gretose rezultatyviausias buvo Nikola Milutinovas kuris per 21 minutę pelnė 17 tašku. Georgiosas Printezis pridėjo 15.

"Chimki" negelbėjo nei Alexejaus Švedo 23 taškai, nei Thomaso Robinsono 19.