Savo pirmuoju kartu pasidalinęs M. Stonkus: "Tai atsiminsiu visą savo gyvenimą" (VIDEO)

Stop kadras (Youtube.com)
2019-02-26 20:50 extra77

zalgiris.lt

Unikalų projektą #MANOPIRMAS šį sezoną vystanti Kauno „Žalgirio“ komandą tęsią istorijas iš pirmųjų lūpų ir šįkart pasiklausė Manto Stonkaus išpažinties.

Linksmų plaučių komikas garsėja kaip užkietėjęs Lietuvos čempionų gerbėjas bei reguliariai lankosi žalgiriečių rungtynėse, o prieš 12 metų įvykusį pirmąjį savo kartą Mantas mena puikiai, tarsi tai buvo nutikę vakar.

„Mano pirmasis kartas nutiko 2007–2008 m. sezone, kai senutėje Kauno sporto halėje žaidėme su Tel Avivo „Maccabi“ komanda. Atvykus į Kauną jaučiausi kiek nepatogiai, nežinojau kur eiti, pamenu žmonių pulkus“, – atminties kloduose rausėsi „Žalgiris TV“ pašnekovas.

M.Stonkaus įspūdžius dar labiau sustiprino prisijungimas prie ištikimiausių aistruolių tribūnos.

„Nors turėjome bilietus kitame sektoriuje, nuėjome į aktyvių fanų E tribūną ir ten patyrėme tikrą kosmosą. Rungtynės taip pat buvo ypatingos, kadangi atsilikinėjome, tačiau galiausiai išplėšėme pergalę. Tai buvo fantastiška patirtis, kurią atsiminsiu visą savo gyvenimą“, – prisiminė M.Stonkus.

Garsusis humoristas ir televizijos laidų vedėjas taip pat pasidalino išskirtine į rungtynes išvykimo istorija, dėl kurios net teko prašytis paleidimo iš paskaitų.

Viso sezono metu savo pirmaisiais kartais lankantis „Žalgirio“ namų rungtynėse, dalinasi įvairios Lietuvos įžymybės, sirgaliai bei patys krepšininkai. Pirmą kartą „Žalgirio“ arenoje apsilankę gerbėjai renkasi į bendrus susitikimus, kuriuose gali užmegzti naujas pažintis ir kartu susipažinti su dar iki šiol rungtynėse neaplankyta „Žalgirio“ arena bei išbandyti rungtynių metu laukiančias pramogas.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...