Savaitės naudingiausiu LKL krepšininku tapo „Neptūno“ puolėjas

2017-10-02 09:26 GBuckets

Pergalių seriją pratęsęs Klaipėdos „Neptūnas“ vėl deleguoja savo atstovą į naudingiausiųjų viršūnę.

„Betsafe–LKL“ antros savaitės laurai atiteko „Neptūno“ puolėjui Arnui Butkevičiui. Jis buvo naudingiausias tarp visų lygos žaidėjų, be to, padėjo savo komandai iškovoti dvi pergales.

„Toks pripažinimas labai malonus, – džiaugėsi 24 metų puolėjas, pirmą kartą karjeroje tapęs naudingiausiu savaitės žaidėju. – Tai reiškia, kad ir komandinis, ir asmeninis pasirodymai buvo pastebėti ir tai prideda papildomo džiaugsmo prie geros nuotaikos.“

O gera nuotaika „Neptūno“ žaidėjai turi teisę spinduliuoti – praėjusią savaitę įveiktas Kauno „Žalgiris“ ir Prienų–Birštono „Vytautas“, ir po keturių turų „Neptūnas“ yra pirmas „Betsafe–LKL“ čempionate.

A. Butkevičius prie dviejų pergalių prisidėjo pelnydamas po 13 taškų. Puolėjas į „Žalgirio“ krepšį įmetė 4 tritaškius iš 6 ir atkovojo 6 kamuolius.

O sekmadienį Prienuose puolėjo pasirodymas buvo dar įspūdingesnis – 6 atkovoti ir 5 perimti kamuoliai bei 6 rezultatyvūs perdavimai.

Per dvejas rungtynes A. Butkevičius vidutiniškai rinkdavo po 22,5 naudingumo balo – daugiausia lygoje.

„Praėjęs sezonas man buvo sunkiausias karjeroje, – teigė A. Butkevičius, prisiminęs traumą ir išsiskyrimą su „Neptūnu“ bei sugrįžimą į klubą. – Tačiau iš to pasisėmiau naudingų pamokų. Noriu tikėti, kad prie pripažinimo prisidėjo ir kryptingas vasaros darbas, bet tai tik pora rungtynių – sezonas laukia ilgas, todėl nėra ko per daug džiūgauti.“

A. Butkevičiaus ir „Neptūno“ laukia dar vienas rimtas iššūkis – trečiadienį Panevėžyje vyks „Betsafe–LKL“ lyderių mūšis tarp vienintelių dar nepralaimėjusių komandų su „Lietkabeliu“. Susitikimą tiesiogiai transliuos BTV.
2ut687b

...