Šarūnui Jasikevičiui - Eurolygos bauda už kritiką teisėjams

2018-01-31 00:10 basketnews.lt

Kritikos teisėjams po nesėkmės prieš Atėnų „Panathinaikos“ pažėręs Kauno „Žalgirio“ strategas Šarūnas Jasikevičius sulaukė Eurolygos baudos.

Lyga paskelbė, kad treneriui skiriama 2,5 tūkst. eurų bauda už nepagarbius žodžius teisėjų atžvilgiu.

„Rungtynes pradėjome visai netikint, kad galime čia laimėti. -20 taškų su tokiu nusiteikimu, su vaikščiojimu, su kovos nebuvimu... Vėliau pradėjome žaisti labai gerą krepšinį, galbūt ir varžovai patikėjo, kad jie labai lengvai laimėti. Kaip ir buvo išloštos rungtynės, o jas nusprendė teisėjai“, – po pralaimėtų rungtynių 93:94 sakė Jasikevičius.

Daugiausiai diskusijų sukėlė Kevino Pangoso prasiveržimas ketvirtojo kėlinio pabaigoje. Tuomet, esant lygiam rezultatui, nebuvo užfiksuotos kelios pražangos, o apie bandymą specialiai pažeisti taisykles Antanui Kavaliauskui sakė pats Jamesas Gistas.

„Buvo vienų vartų švilpimas. Gale, ypač mums nuėjus į priekį, buvo vieni vartai. Vienoje atakoje prieš Keviną Pangosą buvo trys baudos, kurios nulėmė rungtynes“, – vertino treneris.

Buvo nubausta ir Atėnų „Panathinaikos“. Už skriejusį daiktą ant parketo skirta 3 tūkst. bauda. Tokią pačią sumą pinigų graikai turės sumokėti ir už žiūrovo įžengimą į aikštę. Tuo metu Maskvos CSKA už netinkamas arenos sąlygas gavo 5 tūkst. eurų baudą.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)...