Šarūnas Jasikevičius susidomėjo Juodkalnijos rinktinės įžaidėju (VIDEO)

2018-08-23 08:53 Teniso TV

Juodkalnijos žiniasklaida skelbia, kad Kauno „Žalgirio“ vyriausias treneris Šarūnas Jasikevičius domisi 24-erių metų įžaidėjų iš „Budučnost“ komandos, kuris turėtų pabaigti šių metų kauniečių komplektaciją ir pakeisti vieną iš išvykusių žaidėjų.

Nikola Ivanovičius praeitame sezone su savo klubu iškovojo kelialapį į Eurolygą ir net nepersikelėlęs į Kauną jis žais tame pačiame lygyje.

Tuo labiau įžaidėjas taip pat turi sutartį su „Budučnost“, kurią atnaujino prieš keletą mėnesių, o ji truks iki 2020 metų.

ABA lygoje praeito sezono čempionas vidutiniškai per rungtynes pelnydavo 12,4 taško ir atlikdavo 3 rezultatyvius perdavimus.

Įžaidėjas yra vienas iš Juodkalnijos rinktinės lyderių, jis per FIBA 2019 metų pasaulio čempionato atranką – vidutiniškai per rungtynes pelno 11,5 taško ir atlieka 4,8 rezultatyvaus perdavimo. Rezultatyvesnis už jį yra tik po 12,3 taško rinkantis Milko Bjelica, tačiau jo pozicija kita.

Video:

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...