Šaras po pergalės daug džiaugsmo nerodė: "Nežaidėme gerai"

2018-11-10 10:08 extra77

Kauno "Žalgiris" šeštajame Eurolygos ture iškovojo trečiąją pergalę. Gerą gynybą pademonstravę kauniečiai iš Podgoricos grįžo su pergale 72:60 prieš vietos "Budučnost".

Rungtynėse buvo nemažai broko. Nuo pat pradžių buvo prognozuojama, kad varžovai žais klampų krepšinį, kuris ir sukėlė nepatogumų žalgiriečiams. Po pergalės daug džiaugsmo nerodė ir Šarūnas Jasikevičius.

"Čia svarbiausia laimėti, pasiimti taškelį, kuris bus labai svarbus sezono gale. Iš kitos pusės, neturėtume būti patenkinti savo žaidimu. Nesilaikėme savo plano. Taškas yra taškas, niekas jo iš mūsų neatims, bet reikia galvoti apie savo žaidimą, plano vykdymą. Jis buvo labai prastas. Šitie žaidėjai yra žymiai geresni, žymiai protingesni, nei šiandien parodo.

Pozityvumas tik tai, kad yra pergalė. Galvoju, kad čia dar pralaimės komandų. Iš kitos pusės, mums reikia labai gerinti detales, nes ateina svarbūs mačai. Aišku, jie visi svarbūs, bet ateina tokie, už kurių reikia kabintis ir mūsų žaidimas turi greičiau gerėti", - kalbėjo Šaras.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...