Šaras po dar vienos žūtbūtinės pergalės: "Smagu laimėti, ypač žaidžiant gana prastai" (VIDEO)

Stop kadras
2019-03-30 11:06 extra77

Kauno "Žalgirio" kova dėl gyvavimo Eurolygoje tęsesi – kauniečiai išvykoje po atkaklios kovos palaužė Pirėjo "Olympiakos" ir išlaiko šansus patekti į ketvirtfinalį.

Šarūnas Jasikevičius po rungtynių pripažino, kad komanda žaidė gana prastai, tačiau tokio svarbumo rungtynėse lengvos kovos ir nesitikėjo.

"Smagu laimėti, ypač žaidžiant gana prastai. Nežinau, ar mus čia nervai taip ėdė, žinant, kad turime laimėti, bet šitie vyrai tikrai palieka širdį aikštelėje ir kovoja. Man kaip treneriui norėtųsi daugiau kokybės, bet dabar svarbiausia – pergalės. Jas imame, keliaujame toliau ir bandome gerinti žaidimą", – teigė Šaras.

Paklaustas apie komandos šansus prasibrauti toliau, strategas atsakė dar negalvojantis apie paskutinį turą.

"Jokio skirtumo, einame į kitas rungtynes, kitos rungtynės yra su Panevėžiu. Aišku, emocijos yra visai kitokios, kalbos nėra. Žinai, kad turi šansą. Kita vertus, nemanau, kad kas nors pasikeistų, ar mes iškritę, ar patekę, sieksime tikslo. Esame sportininkai ir norime nugalėti savo asmeninį oponentą. Nežinau, kaip galima eiti į aikštelę ir nebandyti įveikti varžovo", – pridūrė Šaras.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...