Šaras paaiškino, kodėl į Kauną pasikvietė dar vieną įžaidėją

Į Kauno "Žalgirį" netrukus atvyks dar vienas naujokas įžaidėjo pozicijoje – Derrickas Waltonas, savo karjeroje jau spėjęs apsivilkti kelių NBA komandų marškinėlius.

Šaras paaaiškino, kodėl jo komandai reikėjo dar vieno gynėjo.

„Visada stebėjome rinką. Matome, kad sezonas yra labai ilgas, rungtynių skaičius yra didžiulis. Mūsų žaidime dar trūko šiek tiek ardymo, taip pat – pataikančio žaidėjo. Nežinau, kaip jis pripras prie Europos krepšinio, bet šias charakteristikas turi. Buvome ta komanda, kuri nori turėti daugiau nei dvylika žaidėjų, noriu keisti žaidėjus, kad jie būtų šviežesni pačioje svarbiausioje sezono fazėje. To pernai padaryti nepavyko“, – tik nusileidęs Kauno oro uoste kalbėjo Š.Jasikevičius.

Paklaustas, ar nesibaimina, jog naujoko adaptacinis laikotarpis gali šiek tiek užtrukti, treneris tik gūžčiojo pečiais.

„Būna visko, bet jis į komandą neatvyksta versti kalnų. Noriu, kad jis būtų dėlionės dalis. O jau tada svarbu žiūrėti, kaip čia jam pavyks prisitaikyti. Turima informacija yra labai gera, jis įprastai daug daro komandos darbui. Tokio mums ir reikėjo“, – kalbėjo treneris.

Šaras neslėpė, kad naują įžaidėją stebėjo jau seniai.

„Dar vasarą jis buvo vienas mūsų favoritų, bet pasirašė sutartį su „Chicago Bulls“. Visgi galiausiai jis buvo atleistas ir mes nusprendėme, kad tai yra žmogus, kuris gali mums padėti“, – atskleidė „Žalgirio“ strategas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts