Šaras apie savo tolimesnę ateitį: "Mane iš "Žalgirio" turėsite išspirti abiem kojomis" (VIDEO)

Stop kadr
2019-04-26 12:00 extra77

Kauno "Žalgiris" ketvirtadienį baigė pasirodymą Eurolygoje, tačiau nusivylimo žalgiriečių gerbėjų akyste nebuvo – daugelis suprato, kad kauniečiai išspaudė maksimumą.

"Žalgiris" vietą finalo ketverte užleido Stambulo "Fenerbahče" komandai, kuri šį sezoną yra neabejotinai pagrindinė favoritė laimėti titulą.

Po rungtynių kalbėjęs Šarūnas Jasikevičius pareiškė, kad tai greičiausiai dar nebuvo jo paskutinis sezonas su "Žalgiriu".

"Žinau, kur esu. Visą laiką, pabrėžiu, kad bus sunku mane iš čia ištraukti. Reikės galbūt išspirti dviem kojomis pro duris, nebent bus kažkas labai įspūdingo. Trenerio gyvenimas tikrai yra nelengvas ir aš per trumpą laiką tai jau supratau. Man kaip treneriui labai svarbu, kaip mane žmonės aplink palaiko.

Aš žinau, kas yra mano generalinis direktorius, kas yra prezidentas, asistentai ir net gydytojai man yra labai artimi žmonės. Aš po pralaimėjimų neateinu su didžiule šypsena, bet įprastai ateinu gana normaliai. Viską daro organizacija, o treneris yra piramidės dalis. Reikia pripažinti, kad per dvi savaites irgi pralaimėjome prieš fantastišką organizaciją su nuostabiu prezidentu. Treneris toks šiaip sau, bet okey (juokiasi). Žaidėjai nuostabūs. Bet aš jaučiau, kad galime sukurti dar vieną stebuklą. Nežinau, gal esu per daug", – kalbėjo Šaras.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...