Šaltakraujiškai paskutinėmis minutėmis sužaidęs Werstermannas atvedė „Žalgirį“ į pergalę Stambule

Stambulo "Daruššafaka" buvo arti to, kad nutrauktų dešimties nelaimėtų rungtynių seriją ir nubaustų Šarūno Jasikevičiaus auklėtinius, tačiau iniciatyvos mačo pabaigoje ėmęsis Leo Werstermannas atvedė Kauno "Žalgirį" į pergalę 75:71 (15:19, 18:20, 16:14, 26:18).

Žalgiriečiams rungtynės klostėsi sunkiai iki pat paskutinės mačo minutės. "Daruššafaka" laimėjo pirmuosius du kėlinius ir laikė pranašumą iki rungtynių pabaigos.

Jasikevičiaus auklėtiniai aukštesnį režimą įjungė ketvirtajame kėlinyje – sumetė 26 taškus. Prie tokios sėkmingos atkarpos prisidėjo L. Werstermannas, kuris mačo pabaigoje smeigė tritatiškį ir sumetė du baudos metimus.

"Žalgiris" įsirašė penktąją pergalę šiame Eurolygos sezone. "Daruššafaka" lieka su ta pačia viena pergale.

Žalgiriečių gretose rezultatyviausiai žaidė Brandonas Daviesas, surinkęs 17 taškų. Varžovų gretose tiek pat taškų įmetė Ray'us McCallumas.

„Daruššafaka“: Ray McCallumas 17 (2/9 dvit.), Jonas Diebleris 12, Markelas Brownas 11.

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 17, Leo Westermannas 12 (4 kld.), Aaronas White'as (6 atk. kam.) ir Marius Grigonis – po 10.