Galingas Sabonio pasirodymas ir pergalė po pratęsimo

Domantas Sabonis

Šeštadienio naktį 02:00 Lietuvos laiku Indianapolyje sužaistos rungtynės tarp vietos ,,Pacers“ ir Orlando ,,Magic“ ekipų. Aršioje kovoje nugalėtojui išsiaiškinti prireikė pratęsimo, po kurio rezultatu 120-118 triumfavo šeimininkai.

Nors apylygė kova vyko visas rungtynes, tačiau ketvirtame kėlinyje charakterį pademonstravę ,,Magic“ krepšininkai sugebėjo išlyginti rezultatą ir išplėšti pratęsimą. Tiesa, jo metu daug jėgų atidavusios komandos žaidė blankiai, o nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis sekundėmis.

Ir toliau nesustabdomai rungtyniaujantis Domantas Sabonis buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių, į savo sąskaitą įsirašęs beveik dar vieną trigubą dublį (18 taškų, 11 atkovotų kamuolių ir 9 rezultatyvūs perdavimai). ,,Pacers“ ekipoje M.Brogdonas surinko 23 taškus, o J.Lambas ir M.Turneris pelnė po 22 taškus. ,,Magic“ komandoje išsiskyrė E.Fournier (26 taškai), N.Vucevic (24 taškai) ir A.Gordonas (17 taškų).

Indianos klubas su 9 pergalėmis ir 6 pralaimėjimais užima trečią vietą Rytų konferencijoje, o ,,Magic“ su 7 pergalėmis ir 9 pralaimėjimais žengia dešimti.