S. Kerro istorija, kaip netyčia apsigynė nuo M. Jordano ir tapo pavyzdžiu komandoje

Kalbant apie Steve‘o Kerro krepšininko karjerą, visada šauna viena mintis – Čikagos „Bulls“, Michaelas Jordanas ir 5 NBA čempionų žiedai.

Vis dėlto S. Kerras ne visada buvo vienoje barikadų pusėje su M. Jordanu. Dabartinis „Golden State Warriors“ strategas prisiminė istoriją, kaip jam teko gintis prieš vieną geriausių visų laikų krepšininkų.

„Atsimenu, kai atsidūriau gynyboje prieš jį. Jis atliko vieną klaidinantį judesį, kad veršis į dešinę, po to pagąsdino, kad veršis į kairę ir galiausiai veržėsi į dešinę. Bet aš sugebėjau apsiginti nuo jo.

Tiesa ta, kad jis viską atliko taip greitai, kad kol jis gąsdino, kad veršis į kairę, aš vis dar judėjau į dešinę pusę ir galvojau, kad jis ten bus. Kai jis galiausiai veržėsi į dešinę, aš ten ir buvau, laukiau jo, nes tiesiog nespėjau sureaguoti kitaip.

Pamenu, kad po to per minutės pertraukėlę treneris pasakė: „Ar visi matėte Steve‘ą? Štai taip visi turime gintis.“ Aš aišku neprisipažinau ir tik pasakiau – „nagi, susikaupkime vyrai“, – linksmą istoriją prisiminė S. Kerras.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts