Š. Jasikevičius: „Zenit“ yra komanda su charakteriu“ (VIDEO)

Stop kadras
2019-10-29 12:04 extra77

basket.lt

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pradeda pasiruošimą pirmai šio sezono Eurolygos dvigubai savaitei.

Trečiadienį kauniečiai namuose priima dar vieną turnyro naujoką – Sankt Peterburgo „Zenit“, o penktadienį lauks išvyka į Stambulą, kur iššūkį mes vietos „Fenerbahče“.

„Darbo yra daugiau, bet šiaip į tą dvigubą savaitę ypatingai nežiūrime. Ruošiamės rytojaus rungtynėmis, o joms pasibaigus eisime prie kitų. Stengiamės nesižvalgyti į priekį, net ir tada, kai per savaitę turime dvi rungtynes Eurolygoje. Mūsų koncentracija yra tik į dvikovą su „Zenit“, – žurnalistams pasakojo Šarūnas Jasikevičius.

Kalbėdamas apie patį varžovą, strategas pažymėjo jų patirtį ir fiziškumą: „Varžovas yra ką tik susikūręs, turi daug naujų žaidėjų ir jiems, žinoma, reikia laiko, kaip ir kiekvienai komandai šioje sezono stadijoje. Visgi kontūrai jau yra aiškūs.

Tai yra labai gerai besiginanti komanda ir žaidžianti fizišką krepšinį. Yra daug veteranų per visas pozicijas, kurie nevengia kontakto. Jų gynėjai yra labai pajėgus gynyboje, o 3-5 pozicijose yra daug ūgio – tiek Ponitka, tiek Willas Thomasas, tiek abu „centrai“, kurie yra tikrai dideli.

Būtent tas kontaktas, neužleidžiant jiems centimetrų mūsų pusėje, yra vienas iš akcentų. Kitas akcentas būtų jų charakteris, nes po prasto žaidimo jie atsitiesia ir pasiekia pergales, kaip buvo Maskvoje bei Pirėjuje. Tai yra komanda su charakteriu, kuri rytoj atvažiuoja mus apstumdyti ir apžaisti. Turime būti tam pasiruošę.“

Paskutinėse dvejose rungtynėse „Žalgiris“ vertėsi be dviejų įžaidėjų – Alexo Perezo ir Roko Jokubaičio. Paklaustas apie meksikiečio sveikatą, Jasikevičius pasidalino geromis naujienomis.

„Situacija yra gera, vakar treniravosi, todėl jeigu šiandien viskas bus gerai, rytoj žais“, – pridūrė strategas.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...