Š. Jasikevičius: „Vis dar dalime daug lengvų taškų“ (VIDEO)

Kauno "Žalgiris" ketvirtadienį galiausiai nutraukų Eurolygos namų rungtynių prakeiksmą ir patiesė svečius iš Milano.

Po rungtynių Šarūnas Jasikevičius džiaugėsi, kad pagaliau pavyko nudžiuginti sirgalius, tačiau per daug komandos žaidimu nesidžiaugė.

"Smagu padovanoti pirmą pergalę, fanai to labai ilgai laukė, dabar gal ryt smagiau eisi į darbą. Iki tol ir patys prisidarėme reikalų, ir tvarkaraštis buvo sudėtingas.

Taip mums susidarė spaudimas. Nemanau, kad jis sumažės, bet maloniau pagaliau pasiekti pirmą pergalę namuose. Žaidėjai – žmonės ir juos tai veikia.

Iš kitos pusės labai didelių žaidimo pagerėjimų taip greitai sunku padaryti. Daliname labai daug taškų, Pirmas kėlinys buvo labai blogas – mes skaičiuojame taškus, kiek praleidžiame taškų po savo klaidų, tai pirmame kėlinyje buvo labai blogai, ir rungtynių pabaigoje galėjo laimėti ir viena, ir kita komanda. Aišku, mes buvome priekyje, kas mums labai padėjo", – po rungtynių kalbėjo Šaras.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts