Š. Jasikevičius: "Valensijos ekipa turi labai daug opcijų puolime" (VIDEO)

stop kadras
2019-12-12 13:16 extra77

Kauno „Žalgiris“ penktadienį vakare stoja į kovą su „Valencia“. Žalgiriečiai Eurolygoje yra pralaimėję šešerias rungtynes iš eilės.

„Valencia“ sezoną Eurolygoje pradėjo penkiais pralaimėjimais iš eilės, tačiau per paskutines septynerias rungtynes iškovojo net keturias pergales.

Prieš rungtynes su žiniasklaida bendravęs Šarūnas Jasikevičius ne tik pasidalino mintimis apie varžovų žaidimą, bet ir pranešė apie dar vieno žaidėjo netektį.

„Rokas (Jokubaitis) vakar treniruotėje patyrė čiurnos traumą“, – netikėtas naujienas pranešė strategas.

Teigiama, kad be įžaidėjo „Žalgiris“ bus priverstas verstis nuo trijų iki keturių savaičių.

Kalbėdamas apie „Valencia“ puolimo potencialą, Š. Jasikevičius teigė: „Labai gera puolimo komanda, turinti daug opcijų ir žaidžianti skirtingai prieš kiekvieną komandą. „Valencia“ turi puolėjų, kurie bando ištraukti varžovą toliau nuo krepšio.

Bojanas Dubljevičius ir Mike‘as Tobey tai puikiai daro. Dubljevičius, matydamas, kad turi mažesnį oponentą, eina žaisti po krepšiu. Komanda turi daug opcijų ir žaidžia laisvą krepšinį. Mums reikės pabandyti tai suvaržyti.“

Jasikevičius pridūrė, kad žalgiriečiams jau turėtų padėti pastaruoju metu smulkią traumą gydęsis Paulius Jankūnas.

„Žalgirio“ ir „Valencia“ dvikova penktadienį prasidės 20 valandą.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...