Š. Jasikevičius: "Tokie dalykai galimi, kuomet turi žaidėjus su didžiuliu charakteriu" (VIDEO)

zalgiris.lt nuotr.
2019-04-05 10:27 extra77

Kauno "Žalgiris" vėl yra tarp aštuonių stipriausių Europos klubų – žalgiriečiai ketvirtadienį Madride iškovojo šeštą pergalę iš eilės ir pateko į Eurolygos atkrintamąsias.

Dar prieš mėnesį buvo stipriai abejojama "Žalgirio" galimybės prasibrauti į aštuntuką, tačiau savo žaidimą pajutę žalgiriečiai nubraukė visas prognozes ir dabar pradės pasiruošimą ketvirtfinalio mačui su Stambulo "Fenerbahče".

"Žinau, kad Kaunas švenčia, daug fanų švenčia. Mūsų organizacijai tai – tikrai labai puikus žingsnis ir turime tuo džiaugtis, vertinti tai, kas vyksta.

Reikia suprasti, kad tokie dalykai galimi tik tada, kai turi žaidėjus su didžiuliu charakteriu, kai jie stengiasi, dirba ir nepalūžta. O momentų šiais metais buvo labai sunkių, ypač, kai visų lūkesčiai išaugo po praeito sezono", – po rungtynių sakė Šarūnas Jasikevičius.

Paklaustas apie pergalės priežastis Madride, Šaras atsakė: "Charakteris, tai, kad suprantame sistemą, kur mes galime atakuoti. Žaidžiame brandžiau, gynėjų žaidimas geresnis, o nuo gynėjų, kaip žinome, daug kas priklauso. Jie tikrai tai supranta ir mes esame geresni nei buvome sezono pradžioje"

Sulaukęs klausimo apie būsimą dvikovą su "Fenerbahče", Šaras trumpai pridūrė: "Tikrai iš jos išeisime geresniais treneriais ir geresniais žaidėjais. Šimtu procentų."
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...