Š. Jasikevičius: rytoj mums pergalė yra būtina (VIDEO)

2018-03-19 14:28 TS

Prieš antradienio Eurolygos rungtynes su „AX Armani“, Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius neslėpė, jog jo komandai būtina pergalė ir tikino, jog komandos laukia sunkus darbas gynyboje.

„Laukia labai svarbios rungtynės - mums pergalė yra būtina. Nepavadinčiau tai finalu ar superfinalu, tačiau pergalė yra tikrai labai svarbi. Tačiau Milano komandą reikia gerbti, nes daugybę komandų jie jau nubaudė už nepagarbą jiems: šiuo metu ši ekipa ji žaidžia daug geriau ir per paskutines 12 rungtynių iškovojo kur kas daugiau pergalių“, - teigė Š. Jasikevičius.

Kauniečių trenerio manymu, pergalę šiame mače kauniečiai turės iškovoti sėkmingu žaidimu gynyboje.

„Turime akcentuoti gynybą, nes Milano komanda bet kuriam varžovui gali primesti 90 taškų. Jie turi žaidėjų, kuriems nėra jokių problemų per rungtynes surinkti 20 taškų. Tad laukia didžiulis darbas gynyboje, nuo kurios gali prasidėti sėkmingas žaidimas puolime. Bet jei mums nepavyktų sustabdyti jų puolimo, manau, kad vaizdas būtų panašus į tą, kurį matėme Vitorijoje: vis tiek viskas prasideda nuo gynybos“, - įsitikinęs „Žalgirio“ treneris.

Rungtynės tarp „Žalgirio“ ir „AX Armani“ įvyks rytoj 20:00 val.

Visos Š. Jasikevičiaus mintys prieš rytojaus rungtynes:


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)...