Š. Jasikevičius prieš dvikovą su "Bayern": "Tai tikrai fiziška ir atletiška komanda" (VIDEO)

Youtube kadras
2019-03-13 19:31 extra77

Kauno "Žalgiris" ketvirtadienį stoja į dar vieną žūtbūtinę dvikovą Eurolygoje. Kauniečiai namuose priims Miuncheno "Bayern" komandą, kuri pirmoje dvikovoje įveikė žalgiriečius.

"Žalgiris" šioje dvikovoje versis be Pauliaus Jankūno ir Antano Kavaliausko, tačiau į rikiuotę jau grįžo Nate'as Woltersas.

Kalbėdamas apie varžovus, Šarūnas Jasikevičius teigė: "Jie tikrai fiziška ir atletiška komanda. Kaip jau sakiau prieš pirmas rungtynes, žaidžia disciplinuotą, serbišką krepšinį, daug serbų, treneris serbas. Svarbiausias yra jų kontakto lygis. Aišku, mes kai kuriose pozicijose esame mažesni ir silpnesni, reikės tai slėpti. Iš kitos pusės, kitose situacijose reikia tai paversti savo privalumu.

Reikia žaisti taip, kaip žaidžiame pastaruoju metu, tęsti tą gerą bangą, nedalinti taškų už dyką ir jeigu mes apsiginame, tada aiškiai matosi, kad ir puolimas gerokai gyvesnis. Prie to prisideda ir geras gynėjų žaidimas. Esame labai priklausomi nuo gynėjų, kadangi Pauliaus ir Antano nėra rotacijoje ir apmažėjo pasirinkimų žaisti nugara į krepšį. Gynėjų žaidimas yra labai svarbus."

"Žalgirio" ir "Bayern" akistata ketvirtadienį prasidės 20 val.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...