Š. Jasikevičius po skaudžios nesėkmės: "Reikia prisiimti atsakomybę" (VIDEO)

2019-02-01 10:43 extra77

Kauno "Žalgiris" Maskvos srityje patyrė 12-ąjį pralaimėjimą šiame Eurolygos sezone ir stipriai sukomplikavo savo šansus patekti į aštuonetą.

Trečiajame kėlinyje persvarą įgijęs ir rungtynių kontrolę į savo rankas perėmęs "Žalgiris" sutrupėjo ketvirtajame kėlinyje – "Chimki" sužaidė rezultatyviausią mačo atkarpą, o žalgiriečiai per dešimt minučių sukrapštė viso labo aštuonis taškus.

"Skausmingas pralaimėjimas, kaip ir visi šiuo laiku. Vienu momentu tikrai pasijautė, kad kontroliuojame rungtynes, kad priimame gerus sprendimus ir paskui ketvirtame kėlinyje absoliučiai sugriuvome prieš jų besikeičiančią gynybą. Ir pagal savo žaidimo planą absoliučiai sugriuvome. Manau, kad visas rungtynes turėjome didelių problemų įvedant kamuolį į baudos aikštelę.

Reikia pripažinti, kad kai kur neveikė deriniai, o kai kur mums trūksta ambicijų. Norėčiau peržiūrėti rungtynes. Manau, kad kai kurie dalykai yra keisti. Iš kitos pusės reikia pripažinti, kad jų atletiškumas, rankų ilgumas ir ūgis mus paveikė. Atsirado kažkokia baimė ir dėl to yra toks blogas dvitaškių procentas bei gauti devyni blokai. Tai galbūt ir nėra blogai, nes rodo mūsų agresiją. Skausminga dėl to, kad trečiame kėlinyje atrodo tikrai buvome perlaužę rungtynes ir atrodėme neblogai", – pasakojo Šaras.

Paklaustas apie neryškų Aarono White'o ir Derricko Waltono vaidmenį, strategas atsakė: "Nusprendėme mažinti rotaciją ir taip jau yra. Stengiamės, kad aikštelėje daugiau būtų didesni žaidėjai, kad išnaudotume tą fizinę jėgą, kad išnaudotume išsikeitimus. Negalvoju, kad šioms rungtynėms labai tiko ir Derrickas, ir Aaronas. Nežinau, reikia pažiūrėti video, ar tas sprendimas pasiteisino, ar ne."
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...