Š. Jasikevičius po skaudaus dūrio Milane: "Pasigedau žalgirietiškos dvasios" (VIDEO)

2019-01-25 10:49 extra77

Kauno "Žalgiris" iš Milano grįžta su skaudžia pamoka – sunkiai visas rungtynes žaidę kauniečiai patyrė dar vieną pralaimėjimą, kuris apsunkino galimybes prasibrauti į aštuntuką.

"Labai skausmingas pralaimėjimas. Pralaimėti gali, bet tu negali pralaimėti, kai toks vaizdas, jog kita komanda, tokia kaip Milanas, labiau nori laimėti. Aš tikrai nesupratau, kas čia įvyko, ir kodėl mes taip žaidžiame, kur mūsų lyderiai, kur jie buvo pastaruoju metu.

"Žalgiris“ Milano komandą gali įveikti tik keliais būdais: turime būti labiau disciplinuoti, turime kovoti už kiekvieną centimetrą, turime laikytis koncentracijos, bet to neturėjome. Mes negalime laimėti... Jie talentingesni už mus, nepasakysiu jokios paslapties. Vienintelis šansas mums persilaužti per save yra tai suprasti.

Šiandien per rungtynes pakeitėme tris gynybos sistemas ir nė viena neveikė. Jau sausio mėnuo, o mes dar neįsisavinome gynybos taisyklių. Man tai yra skaudžiausia. Jeigu iki sausio mėnesio žaidėjai nesupranta mūsų taisyklių, tai aš nepadarau darbo. Iš pradžių pradėjome su agresyvių stepoutu, tai mus baudė su kampiniais tritaškiais. Vėliau paėmėme dviejų žmonių darbą ir labai gerai sekėsi.

Antrą kėlinį užbaigėme besikeisdami ginamaisiais, kad nuimtume kamuolio judėjimą, tai irgi atrodo visai nieko. Antrai mačo pusei pasilikome du variantus, kurie anksčiau sekėsi, bet tada jie absoliučiai sulūžo. Mes neturime jokių šansų, jeigu antroje pusėje praleidžiame 46 taškus. Dėl to žiauriai skaudu. Aš nesuprantu, ar mes nelabai supratome rungtynių svarbą. Jau sekmadienį buvo labai blogas ženklas", – po rungtynių kalbėjo Jasikevičius.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...