Š. Jasikevičius po nesėkmės Stambule pasidžiaugė tik vadžias puolime perėmusiu R. Jokubaičiu (VIDEO)

2019-01-11 11:42 extra77

Kauno "Žalgiris" iš Stambulo grįžta itin prastos nuotaikos – žalgiriečiai pralaimėjo trečias iš eilės Eurolygos rungtynes ir dabar sukomplikavo savo šansus kovoje dėl aštuntuko.

"Žalgiris" praktiškai visas rungtynes neturėjo jokių šansų prieš "Fenerbahče". Šarūno Jasikevičius teigė, kad paskutiniai du kėliniai jam paliko gana neblogą įspūdį, tačiau pasigedo didesnio gynėjų indėlio rungtynėse.

"Galvoju, kad "Fenerbače" fiziniu žaidimu mus išmušė iš bet kokio krepšinio. Mes nesukuriame nieko, bet galvoju, kad pirmoji pusė buvo problematiška dėl kontakto lygio. Jie buvo žymiai fiziškesni, liaudiškai tariant luposi, mes tą pradėjome daryti tik nuo trečio kėlinio. Antroji pusė buvo tikrai graži, galvoju, pasidarėme rungtynes, kai atėjome iki 7 taškų. Paskui sekė dvi psichologinės klaidos, kurias rungtynes nukėlė į 12 taškų ir buvo sunku.

Kiekvieną sykį, kai norėdavome įvesti kamuolį į baudos aikštelę, nesugebėjome to padaryti, o "Fenerbahče" tą padarydavo labai lengvai. Fiziškumo lygis buvo labai skirtingas. Momentais buvo ir meistriškumo skirtumas. Jie visgi daug metų žaidžia kartu ir juos čia nugalėti yra labai sunku", - po rungtynių sakė Šaras.

Po rungtynių strategas pasidžiaugė jaunuoju Roku Jokubaičiu, kuris aikštėje praleido 11 minučių ir sykį pataikė iš po krepšio.

"Roką pasirinkome dėl objektyvių priežasčių, kadangi nelabai daug ką išgavome iš kitų įžaidėjų. Rokas kiekvieną sykį, kiek žaidė pikenrolą, sugebėjo suprasti, ką norime iš tų situacijų, kiekvieną sykį jis su kamuoliu įėjo labai giliai, kas yra, mano manymu, yra pati didžiausia krepšinio esmė – su kamuoliu eiti į baudos aikštelę. Aš galvoju, jo pasirodymas buvo nuostabus", - pareiškė Šaras.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...