Š. Jasikevičius pasidžiaugė: į Barseloną "Žalgiris" išvyksta pilnos sudėties (VIDEO)

2019-02-06 11:41 extra77

Kauno "Žalgiris" išvyko į Katalonijos sostinę, kur jau ketvirtadienį vakare lauks dar viena gyvybės ir mirties dvikova.

Kauniečių strategas Šarūnas Jasikevičius pagaliau galėjo pasidžiaugti, kad į rungtynes Barselonoje išvyksta visi krepšininkai. Tiek Leo Westermannas, tiek ir Antanaas Kavaliauskas yra grįžę į rikiuotę.

"Visi vyksta. Visi sveiki būtų labai stiprūs žodžiai. Vis tiek žaidėjai stengiasi treniruotėse įeiti į formą, ne visi gali treniruotis 100 proc. Brandonas Daviesas ir Leo Westarmannas treniruotes daro dalimis. Žiūrėsime. Suprantame, kad tokia situacija bus dar kurį laiką ir stengiamės laviruoti", – kalbėjo Šaras.

Paklaustas, kaip "Barcai" paskutinėse rungtynėse pavyko ganėtinai lengvai sustvarkyti su "Olympiakos", Šaras teigė: "Lygiai taip pat, kaip jie mus uždarė pirmoje rungtynių pusėje Kaune – su labai fizine gynyba, fiziniu žaidimu, su varžovų išmušimu iš komandinio žaidimo, su įžaidėjų atjungimais nuo komandos. Panašūs akcentai ir būtų, tikrai svarbu, kad mūsų įžaidėjai laiku paimtų kamuolį ir suvadovautų, kad mūsų visas puolimo išpildymas būtų geras ir, kad eitume su kamuoliu ten, kur norime eiti.

Gynyboje jie nežaidžia kažkokių stebuklingų derinių, bet tai daro efektyviai. „Barcelona“ daug remiasi žaidimu ant „ūselio“. Tikrai daug rungtynių pradžioje forsuoja Ante Tomičių, tuomet išeina Kevinas Seraphinas ir jį vėl labai forsuoja. „Barcelona“ turi įspūdingą ūgį ir ilgį bei su tuo ir fiziškumu išmuša labai daug komandų. Atsakyti į fizinį kontaktą yra labai svarbu ir reikia patiems jį duoti."
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...