Š. Jasikevičius: "Palaikymas yra kosminis, tik jo pagalba perlaužėme rungtynes" (VIDEO)

2019-01-19 11:00 extra77

Penktadinį Kauno "Žalgiris" nutraukė keturių pralaimėjimų seriją Eurolygoje, kai savo žiūrovų akivaizdoje palaužė Atėnų "Panathinaikos".

Sunkiai rungtynes pradėję, bet antroje pusėje tikrą pirtį varžovams užkūrę žalgiriečiai pakilo į 11-ąją poziciją turnyrinėje lentelėje.

Šarūnas Jasikevičius po rungtynių pasidžiaugė pergale bei už nugaros buvusia palaikymu, kuris sužavėjo ir "Panathinaikos" strategą.

"Dar kartą ačiū žiūrovams. Matosi, kad palaikymą turime kosminį. Išpirkti bilietus prieš mėnesį, taip sirgti, kai pirmasis kėlinys buvo tikrai nekoks… Su jų pagalba perlaužėme rungtynes.

Antroji pusėje mums buvo tikrai gera, panašiai krepšinį ir reikia žaisti. Dar galime gerinti labai daug elementų, bet paprasčiausiai reikia daugiau pabūti, pasitreniruoti kartu. Tikrai galime žaisti geriau", – po rungtynių sakė treneris.

Šaras pagyrė ir neblogai į rungtynes įsipaišiusį Derricką Waltoną: "Jam suteikiame daug šansų užsikabinti. Mums reikalingas būtent tokios charakteristikos žmogus.

Esu įsitikinęs, kad ateityje bus geras žaidėjas, bet jam 23 metai, jis pirmą kartą atvažiavo į Europą ir iškart į Eurolygą, todėl tikrai nelengva. Neblogas vyrukas, stengiasi, bet dar daug ko nesupranta, tad tikrai nelengva."
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...